fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У лютому завдяки вам

390 дітей

отримали допомогу

9 782 972 гривень

сума допомоги

У лютому завдяки благодійникам:

— Діти отримали ліки та інші медичні засоби, пройшли обстеження загальною вартістю 3,2 мільйона гривень.

— 5 лікарень, в яких зосереджено лікування дитячого раку, отримали ліків та витратних матеріалів на суму 930 тисяч гривень.

— На навчання та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу витратили 873 тисячі гривень. 123 медики взяли участь у заходах програми у лютому.

— Витрати паліативної програми склали 945 тисяч гривень. Ми допомагаємо сім’ям з невиліковно хворими дітьми до останнього жити в комфорті і без болю. Організовуємо для них консультації лікарів, психологів, заняття з реабілітологами, надаємо ліки та необхідні для догляду речі, здійснюємо мрії.

— 333 тисячі гривень спрямували на амбулаторне проживання у Києві та Львові для немісцевих родин, яким вже непотрібно постійно перебувати у лікарні, та все ж слід часто відвідувати їх для процедур та аналізів.

— 446 тисяч гривень спрямували на психологічну допомогу для дітей та їхніх рідних. Лікування раку — це постійний стрес. Професійна допомога допомагає сім’ї впоратися з ним і додає сил на боротьбу. Ми організовуємо групові та індивідуальні консультації психологів для батьків і дітей.

— 392 тисячі гривень — підтримка дитинства у лікарнях. Під час лікування від раку діти змушені місяцями залишатися у лікарні та проходити багато болісних процедур. Щоб витримати це, а також рости й розвиватись, їм життєво необхідні позитивні емоції. Тому ми влаштовуємо творчі майстер-класи, урочисті виписки, свята, робимо подарунки. Рак не може поставити дитинство на паузу.

— 248 тисяч гривень — допомога із побутовими потребами сімʼям у скрутних життєвих обставинах. Сюди входить оренда житла для внутрішньо переміщених осіб, забезпечення продуктами та одягом сімей, у яких діти хворіють на рак.

— 291 тисячу гривень спрямували на лікування за кордоном. Ми допомагаємо сімʼям з евакуацією та поверненням до України, перекладом медичної документації, а також підтримуємо їх під час перебування за кордоном.

У лютому відбувся традиційний щорічний радіомарафон, який зібрав 1900 нових супердрузів дітей — благодійників, які оформили підписку на щомісячну допомогу. А наш партнер — маркетплейс АЛЛО — три місяці подвоюватиме внески благодійників, додавши 1,5 мільйона гривень!

Витрати фонду на залучення коштів для допомоги дітям склали 12,6%, а адміністративні – 5,6%.

Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши відповідну кнопку.

Дякуємо благодійникам та партнерам за допомогу дітям, які опинились поміж двох війн. Ви їхня надійна опора!