fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У серпні завдяки вам

422 дитини

отримали допомогу

17 459 856 гривень

сума допомоги

У серпні завдяки благодійникам:

— Діти отримали ліки, в тому числі з-за кордону, витратні матеріали та пройшли обстеження загальною вартістю 5,3 мільйона гривень. Така підтримка допомагає дітям отримувати необхідне лікування максимально швидко, а їхнім батькам — бути поруч з найріднішими, а не організовувати збори коштів.

— Ще 4,9 мільйона гривень спрямовано на підтримку українських лікарень. Завдяки благодійникам та партнерам фонд купує ліки та витратні матеріали не лише адресно сімʼям, а й дитячим онкологічним відділенням. Також ми покращуємо умови лікування.

Зокрема:

 • У серпні ми придбали реагентів для аналізів пацієнтам НДСЛ «Охматдит» на 2 мільйони гривень. Це частина великого проєкту з закупівлі реагентів на 3,5 мільйони гривень. Гроші на це вдалося зібрати в рамках спільної акції з інвестиційною групою ICU. Дякуємо кожному, хто долучився! Аналізи надзвичайно важливі для якісного лікування.
 • — На навчання та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу спрямовано 887 тисяч гривень. 124 медики взяли участь у заходах програми у серпні. Попри повномасштабне вторгнення медики навчаються в Україні та за кордоном, аби діти отримували найкраще з можливих лікувань.

  — Витрати паліативної програми склали 1,3 мільйона гривень. Ми підтримуємо дітей, яких не можна вилікувати, аби вони до останнього жили без болю і в комфорті. Організовуємо для них консультації лікарів, психологів, заняття з реабілітологами, надаємо ліки та необхідні для догляду речі, здійснюємо мрії.

  — 352 тисячі гривень спрямували на оренду амбулаторних квартир у Києві та Львові для немісцевих родин, яких виписали з лікарні, але яким все ще потрібні часті аналізи та процедури. На цьому етапі лікування сімʼї фінансово виснажені і не можуть власним коштом орендувати житло.

  — 361 тисяча гривень — витрати на психологічну допомогу для дітей та їхніх рідних. Професійна допомога підтримує сімʼї у сильному стресі та додає сил на боротьбу з хворобою.

  — 943 тисячі гривень — підтримка дитинства на усіх етапах. Під час лікування від раку діти змушені місяцями залишатися у лікарні та проходити багато болісних процедур. Щоб витримати це, а також рости й розвиватись, їм життєво необхідні позитивні емоції. Тому ми влаштовуємо творчі майстер-класи, урочисті виписки, свята, робимо подарунки, а також організовуємо комунікативні клуби та кемпи для дітей у ремісії. Рак не може поставити дитинство на паузу.

  — 97 тисяч гривень спрямували на евакуацію за кордон дітей, які не можуть отримати необхідне лікування в Україні. Зокрема на оплату проїзду, переклади медичної документації, виплату разової фінансової допомоги на витрати, пов’язані із раптовим переїздом.

  — Родини, що перебувають за кордоном, отримали фінансову та побутову допомогу на 1,2 мільйона гривень. Ми поруч, де б не були наші підопічні.

  Витрати на утримання фонду у серпні 2023 року склали 10,5%.

  Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши відповідну кнопку.

  Дякуємо за вашу непохитну підтримку дітей у боротьбі з раком!