fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У листопаді завдяки вам

433 дитини

отримали допомогу

10 280 132 гривні

сума вашої допомоги

Зокрема, ви забезпечили ліками дітей адресно і через 9 онкоцентрів на суму 1,64 мільйона гривень. Витратними матеріалами – на 820,8 тисяч гривень. 

2,58 мільйона гривень склали витрати на закордонні ліки, яких немає в Україні, але які потрібні дітям для якісного лікування.

Витрати паліативної програми – 537,7 тисяч гривень.

 

У листопаді відбулася наймасштабніша в історії України благодійна акція – Мене це стосується! А тебе? в мережі АТБ-Маркет. За місяць українці зібрали для дітей 29,5 мільйона гривень, купуючи благодійні товари в магазинах АТБ. Ще 23 мільйони гривень зібрали гості щорічного благодійного вечора Tabletochki Giving Tuesday Dinner. А співачка Злата Огнєвіч стала офіційною амбасадоркою фонду.

 

Ми дякуємо кожному, хто був поруч з дітьми! Ваша щедрість і чуйність безцінні!

 

Детальний звіт з усіма надходженнями і витратами завантажуйте, натиснувши кнопку ліворуч на цій сторінці.

Адміністративні витрати за листопад склали 3,61%.