fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У травні завдяки вам

364 дитини

отримали допомогу фонду

6 529 785 грн

сума допомоги

Наші волонтери, як завжди, були поруч з родинами в лікарнях і провели з дітлахами 32 заняття.

Ваня Сініцин і Артем Могила полетіли на трансплантацію стовбурових клітин від неродинного донора за кордон. І зараз ми продовжуємо збирати кошти на допомогу ще одній підопічній — Кірі Вельтер.

Адмінвитрати фонду у травні склали 7,5%.

У травні на День матері ви вітали благодійними внесками мам онкохворих дітей. Це найкраще привітання для тих, хто зараз бореться за життя своїх дітей. Але боротьба триває, і ваша допомога потрібна родинам. Залишайтеся поруч!

Робіть благодійний внесок і прямо зараз наближайте дітлахів у відділеннях до перемоги.

Дякуємо, що весь цей час ви допомагаєте нам допомагати!