fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за червень 2018 року

У червні разом з вами ми залучили для допомоги онкохворим дітям 3 496 595 грн.

Завдяки вам 238 пацієнтів 7 онкоцентрів України отримали ліки на суму 851 578 грн , витратні матеріали на 82 197 грн і реагенти на 86 368 грн.

15 дітей отримали ліки адресно на суму 874 717 грн.

Ми також витратили 94 784 грн на поліпшення інфраструктури лікарень, щоб медперсоналу і родинам в онковідділеннях було комфортніше.

Половину місячних зборів ми витратили на ліки для підопічних. Бо поки ми працюємо над системними змінами, є діти, яким життєво важливі препарати потрібні «тут і зараз». І така масштабна допомога можлива лише завдяки вашим благодійним внескам.

За програмою закордонного лікування відправили на трансплантацію стовбурових клітин в Турині Олега Давиденка і зустріли після трансплантації Настю Цілинко. Дівчинка повернулась прямо напередодні свого дня народження.

У липні ми продовжуємо збирати гроші для трьох підопічних на лікування раку сітківки ока: Роми Маломужа, Аліни Подущак і Лізи Вітенько.

14 підопічних сімей паліативної програми отримали допомогу на суму 177 503 грн. Для трьох дітей ми здійснили мрії. Всього під опікою фонду 80 сімей.

Лікарняні волонтери провели 43 заняття з дітьми в підопічних відділеннях київських лікарень. 15 іменинників отримали подарунки, які ви для них купили. Ми провели щомісячні Дні іменинника, а на День захисту дітей супергерої спустились з даху лікарні Охматдит.

Волонтери-фандрейзери створили 15 благодійних кампаній на платформі SuperTeam і зібрали на допомогу дітям 387 762 грн.

Подією місяця стади акції компаній до Дня захисту дітей «Дітям літо», які принесли 313 011 грн допомоги підопічним.

Адмінвитрати у червні склали 11,5%.

Допомога, яку ми надаємо дітям, можлива завдяки вам!

Дякуємо!