fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У червні завдяки вам

452 дитини

отримали допомогу

7 977 298 гривень

сума допомоги

1,4 мільйона гривень направили на закупівлю ліків для дітей адресно та для 9 українських онкоцентрів. Витратних матеріалів для них закупили на 1,1 мільйона гривень.

У червні діти отримали закордонних препаратів на 1,8 мільйона гривень. Витрати паліативної програми фонду склали 754 тисячі гривень.

На освітню програму для лікарів та медсестер направили 276 тисяч гривень. Також 334 тисячі гривень витратили на покращення інфраструктури лікарень. Освіта медиків та умови, в яких вони працюють, напряму впливає на якість лікування дітей.

У червні відбулися дві дуже різні акції, але зі спільною метою – наблизити дітей до одужання.

Лише за місяць ви зібрали мільйон, аби діти святкували дні народження здоровими. І Фонд Бориса Ложкіна подвоїв кожен внесок.

Ще два мільйони гривень зібрав бренд La Roche-Posay. Впродовж червня 25 гривень з кожного проданого засобу цієї торгової марки йшли на користь підопічних фонду.

Ми безмежно вдячні кожному з вас, що залишаєтеся поруч з дітьми!

Детальний звіт з усіма надходженнями і витратами завантажуйте, натиснувши кнопку ліворуч на цій сторінці.

Адміністративні витрати за червень 2021 року склали 4,62%.