fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У квітні завдяки вам

461 дитина

отримала допомогу

7 732 908 гривень

сума допомоги

7,7 мільйона гривень! Саме стільки отримала 461 дитина у квітні завдяки вам!

Ви забезпечили адресно дітей і онковідділення ліками на 2,2 мільйона гривень та витратними матеріалами на 698 тисяч гривень. У квітні вашу допомогу отримали 9 онкоцентрів по всій Україні.

Підопічні паліативної програми та їхні сім’ї отримали допомогу на 549 тисяч гривень, а підопічні програми закордонного лікування на 196 тисяч гривень.

Витрати освітньої програми для лікарів і медсестер – 165 тисяч гривень.

А також ви допомогли придбати медичне обладнання на 472 тисяч гривень і закордонні ліки на 1,5 мільйона гривень.

 

У квітні було багато приводів для радості: святкування річниці першої неродинної трансплантації кісткового мозку в Україні, повернення лікарняних клоунів у відділення після карантину, екскурсія у зелене Межигір’я і, звісно ж, були яскраві виписки. 

Це все стало можливим завдяки вам! Дякуємо вам за вашу чуйність та щедрість! Далі буде…

 

Детальний звіт з усіма надходженнями і витратами завантажуйте, натиснувши кнопку ліворуч на цій сторінці.

Адміністративні витрати за квітень 2021 року склали 4,14%.