fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за липень 2017 року

У липні ми зібрали 1,41 млн грн. Всього за час існування Таблеточок зібрано 85,9 млн. грн. Дякуємо вам!

За цей місяць ми купили ліків і медтехніки на суму 2,65 млн грн. Ми зробили закупівлі для пацієнтів 7 київських і регіональних онковідділень лікарень і закупили 2588 штук, упаковок та флаконів розчинів, антибактеріальних, протиблювотних, протипухлинних, протигрибкових та інших препаратів (подробиці є на ілюстрації). Ми також закупили на 518 тис. грн витратних матеріалів. А найбільшою нашою покупкою в місяці стали комплекти Trima Accel – 436 800 грн за 78 штук.

Міжнародні партнери Міністерство охорони здоров’я України проводять новий цикл державних закупівель медикаментів за програмою дитячої онкології та почали поставки медикаментів. Але це не означає, що ми можемо розслабитися, адже велика відповідальність за своєчасність лікування онкохворих дітей лежить на нас з вами: є потреба в незареєстрованих в Україні препаратах, які не закуповує держава. Крім того, зменшуються запаси медикаментів за попередніми закупівлями, деякі найважливіші препарати перебувають на перереєстрації, тому ми змушені діставати і їх. Ми дуже вам вдячні за постійну допомогу.

У липні ми порадували подарунками 10 іменинників і провели 30 спільних і індивідуальних волонтерських занятть, провели Дні краси і виповнили бажання Оленки Баги, яка змогла в перерві між лікуванням покататися на улюблених конях. Ми також продовжили впровадження нашої освітньої програми для дітей у лікарнях.

Ми виділили 109 300 грн для підтримки 14 підопічних сімей нашої паліативної програми (це медикаменти, медичне обладнання, матеріальна допомога) і здійснили мрії 1 дитини. Всього під нашою постійною опікою знаходиться 61 родина. Ми також розпочали у липні активну підготовку до Дня пам’яті у вересні.

Волонтером місяця стала Наталия Чёрная. Вона не тільки щотижня проводить захоплюючі заняття для дітей, підшукуючи для них все нові цікаві техніки і матеріали, але і допомагає новим волонтерам освоїтися в Дитячому онкогематологічному відділенні Київського обласного онкодиспансера. Дякуємо, Наталю!

Заходом місяця стала нова трьохрічна акція з магазинами мережі Watsons Україна, в яких можна купити добрі товари для допомоги нашим підопічним дітям. І ми вдячні Watsons і усім нашим партнерам за таку підтримку наших дітей.

Серпень, як і всі літні місяці, буде непростим. У цьому місяці разом з іншими неурядовими організаціями та МОЗ ми продовжимо докладати наші зусилля для роботи над проектом медреформи охорони здоров’я і підготовкою його до голосування у сесійній залі в вересні. Ми продовжимо контролювати закупівлі 2016 і 2017 років, контролювати впровадження наказу по відкритих реанімаціях і введення благодійних СМС. Ми також будемо домагатися своєчасної оплати державою закордонного лікування наших підопічних. А ще ми проведемо День лимонаду, візьмемо участь у благодійних змаганнях з плавання Energy For Swim, підготуємось до Дня пам’яті.

Ми також будемо збирати гроші на наших нових підопічних дітей закордонної програми лікування. Зараз у нас на зборі шестеро дітей, яким необхідна пересадка кісткового мозку від неспорідненого донора: Евеліна Олехнович, Михайлина Голубка, Давід Щєвєлєв, Наталка Ященко, Мирослав Журавський і Ярослав Чижевський. Влітку МОЗ отримав додаткове фінансування програми оплати зарубіжних операцій, але грошей не вистачить на усіх наших дітей. Тому ми дуже сподіваємось на вашу підтримку, щоб діти якомога швидше змогли поїхати на лікування.

Дякуємо, що ви з нами весь цей час.