fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У липні завдяки вам

400 дітей

отримали допомогу

16 500 840 гривень

сума допомоги

У липні завдяки благодійникам:

— Діти отримали необхідні ліки, в тому числі з-за кордону, витратні матеріали, пройшли обстеження загальною вартістю 4,9 мільйона гривень. Адресна допомога — вкрай важлива для одужання, адже дуже часто дітям потрібні ліки і процедури, яких немає у державних закупівлях.

— Ще 4,5 мільйона гривень спрямовано на підтримку українських лікарень. Завдяки благодійникам та партнерам фонд купує ліки та витратні матеріали не лише адресно сімʼям, а й дитячим онкологічним відділенням. Також ми покращуємо умови лікування.

Зокрема:

 • У липні ми придбали реактивів для генетичної діагностики для Національного інституту раку на 908 тисяч гривень. Вони дозволяють максимально точно досліджувати пухлини, а відтак — і призначати ефективні саме в конкретному випадку ліки. Раніше такі дослідження доводилося робити за кордоном.
  Загальна вартість реагентів, які були придбані для НІР протягом року, становить 6,5 мільйонів гривень. З них більшу частину — 4,8 мільйона гривень — виділив наш партнер Direct Relief. Ще 1,7 мільйона гривень — це грант організації GlobalGiving. Дякуємо! Точна діагностика вкрай важлива для успішного лікування дитячого раку.

 • Також у липні ми придбали реагентів для аналізів пацієнтам НДСЛ «Охматдит» на 940 тисяч гривень. Це частина великого проєкту з закупівлі реагентів на 3,5 мільйони гривень. Гроші на це вдалося зібрати в рамках спільної акції з інвестиційною групою ICU. Дякуємо кожному, хто долучився!
 • Ще 420 тисяч гривень цього місяця були спрямовані на закупівлю 10 фанкойлів — пристроїв для кондиціонування повітря для НДСЛ «Охматдит». У жовтні відбулась ще одна оплата на 105 тисяч гривень, відтак загальна вартість приладів та їхнього встановлення — 525 тисяч гривень.
 • — На навчання та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу спрямовано 841 тисячу гривень. 140 медиків взяли участь у заходах програми у липні. Підтримка лікарів залишається нашим стратегічним проєктом, попри повномасштабне вторгнення, адже саме медичні працівники є рушіями змін у сфері дитячої онкології.

  — Витрати паліативної програми склали 1,1 мільйона гривень. Ми допомагаємо сім’ям з невиліковно хворими дітьми до останнього жити в комфорті і без болю. Організовуємо для них консультації лікарів, психологів, заняття з реабілітологами, надаємо ліки та необхідні для догляду речі, здійснюємо мрії.

  — 557 тисяч гривень спрямували на оренду амбулаторних квартир у Києві та Львові для немісцевих родин, яких виписали з лікарні, але яким все ще потрібні часті аналізи та процедури.

  — 356 тисяч гривень — витрати на психологічну допомогу для дітей та їхніх рідних. Лікування раку — це постійний стрес. Професійна допомога допомагає сім’ї впоратися з ним і додає сил на боротьбу. Ми організовуємо групові та індивідуальні консультації психологів для батьків і дітей.
  — 867 тисяч гривень — підтримка дитинства на усіх етапах. Діти, які борються з раком, це в першу чергу просто діти. Аби мати сили долати хворобу, їм потрібні позитивні емоції. Тому фонд організовує творчі майстер-класи, урочисті виписки з лікарні, подарунки, кемпи та комунікативні клуби після лікування.

  — 102 тисячі гривень спрямували на евакуацію за кордон дітей, які не можуть отримати необхідне лікування в Україні. Зокрема на оплату проїзду Україною та за кордоном; переклади медичної документації; виплату разової фінансової допомоги на витрати, пов’язані із раптовим переїздом.

  — Родини, що перебувають за кордоном, отримали фінансову та побутову допомогу на 1,4 мільйона гривень.

  Витрати на утримання фонду у липні 2023 року склали 10,2%.

  Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши відповідну кнопку.

  Ми безмежно вдячні благодійникам та партнерам фонду за підтримку дітей, які борються з раком! Ви наближаєте їх до здорового майбутнього!