fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У лютому завдяки вам

220 дітей

отримали допомогу фонду

3 653 453 грн

сума допомоги

Дві дитини — Міша Пичкар і Оля Дуленко — полетіли до Бидгоща на трансплантацію стовбурових клітин від неродинного донора. Зараз ми продовжуємо збирати кошти на допомогу двом підопічним програми закордонного лікування: Вані Сініцину і Дмитру Зубкову.

Наші лікарняні волонтери провели 20 занять з дітьми в підопічних відділеннях.

Подією місяця став День онкохворої дитини. Ви підписувались на щомісячні внески, щоб ми могли впевнено планувати свою допомогу дітям. У лютому до нашої спільноти регулярних благодійників додались 200 людей. Дякуємо вам за це!

Адмінвитрати фонду в лютому склали 11,3%.