fbpx
Ми в «Таблеточках» завжди шукаємо способи покращити досвід допомоги онкохворим дітям. У зв’язку з цим 16 січня 2023 року ми оновили Політику приватності, а саме додали інформацію про збір даних через сайти партнерів (розділи 2 і 5). Ознайомитися з оновленою версією Політики можна тут. x

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У лютому завдяки вам

220 дітей

отримали допомогу фонду

3 653 453 грн

сума допомоги

Дві дитини — Міша Пичкар і Оля Дуленко — полетіли до Бидгоща на трансплантацію стовбурових клітин від неродинного донора. Зараз ми продовжуємо збирати кошти на допомогу двом підопічним програми закордонного лікування: Вані Сініцину і Дмитру Зубкову.

Наші лікарняні волонтери провели 20 занять з дітьми в підопічних відділеннях.

Подією місяця став День онкохворої дитини. Ви підписувались на щомісячні внески, щоб ми могли впевнено планувати свою допомогу дітям. У лютому до нашої спільноти регулярних благодійників додались 200 людей. Дякуємо вам за це!

Адмінвитрати фонду в лютому склали 11,3%.