fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за березень 2017 року

В березні ми зібрали 1,75 млн. грн. Всього за час існування Таблеточок зібрано 73,81 млн. грн. Дякуємо вам!

За цей місяць ми придбали ліків та медтехніки на суму 964 396 грн. Ми зробили закупівлі для 7 київських і регіональних онковідділень лікарень і придбали 7932 штук, упаковок і флаконів розчинів, антибактеріальних, протигрибкових, протиблювотних, протипухлинних і інших препаратів. Ми також закупили на 93 420 грн. витратних матеріалів і на 51 570 грн – медичних меблів (більш детальний перелік є на ілюстрації). Найбільшою нашою покупкою за місяць став антинеопластичний препарат Онкаспар – 149 248 грн за 3 флакони.

Міжнародні партнери Міністерства охорони здоров’я нарешті почали новий цикл державних закупівель медикаментів за програмою дитячої онкології і почали поставки медикаментів. Але це не означає, що ми можемо розслабитися, бо велика відповідальність за своєчасність лікування онкохворих дітей лежить на нас з вами: є потреба в незареєстрованих в Україні препаратах, котрі не закуповує держава. Крім того, зменшуються запаси медикаментів за попередніми закупками. Дуже дякуємо вам за постійну допомогу.

В цьому місяці наші адмінвитрати склали 10,41%.

В березні ми відправили на лікування до Італії Льошу Харченко, Катю Юзвяк і Алю Волинку. Також ми порадували подарунками 8 іменинників, провели 45 загальних і індивідуальних волонтерських занять, провели День Краси перед 8 березня у Відділенні токсикології і привітали матусь в усіх підопічних відділеннях в Києві. Крім того, ми влаштували вечірку на дні народження двох підопічних дітей-сиріт з відділення токсикології.

Ми виділили 199 242 грн для підтримки 16 підопічних сімей нашої паліативної програми і зробили подарунки трьом іменинникам. Всього під нашою постійною опікою знаходяться 52 сім’ї.

Волонтером місяця стала Оля Діденко. Оля – наш постійний суботній волонтер у Відділенні онкогематології Охматдита, вона також знімає заходи у відділеннях, допомагала організовувати святкування днів народження і День Краси. Дякуємо!

Заходом місяця стала акція в київських  школах «Монетки діткам», в рамках якої школярі зібрали 23 024 грн. Дякуємо вам!

В цьому місяці ми продовжимо контролювати закупівлі 2016 і 2017 років, боротися за втілення наказу по відкритим реанімаціям і введення благодійних СМС. Ми також будемо домагатися своєчасної оплати державою закордонного лікування наших підопічних.

Зараз у нас на зборі коштів на пересадку кісткового мозку від неспорідненого донора 5 підопічних: Ярослав Коломієць, Ігор Козак, Єгор Гончар, Михайлина Голубка і Міша Шегеда. Ми сподіваємося, що найближчим часом  Міністерство охорони здоров’я України сплатить за операції цим дітям, бо багато з них стоять у черзі з початку цього року.

Дякуємо, що ви з нами весь цей час.