fbpx

Хочу допомогти

Разова домога
Щомісячна допомога

Оберіть суму разового внеску

50
100
200
500
1000

Оберіть дату списання коштів

(почати з 24/01/2022)

Введіть ваші дані

публікація фонду в соціальних мережах
публікація фонду в соціальних мережах
поштова розсилка фонду
благодійна акція фонду
інший варіант
Створити аккаунт на сайті. Навіщо?
Особистий кабінет В ньому ви у будь-який момент можете переглянути вашу історію допомоги дітям або змінити статус підписк
Я ознайомився/лась з Публічною офертою щодо надання благодійної пожертви, Умовами використання сайту та погоджуюся з тим, що введена мною особиста інформація буде використана згідно з Політикою приватності Фонду.
Перейти до сплати

Інші способи зробити переказ

Ми маємо й інші канали, через які комфортно допомагати фізичним особам, зокрема з-за кордону.

Переглянути способи

Запитання та відповіді

Як буде використаний мій внесок?

Усі благодійні внески спрямовуються на статутну діяльність фонду, щоб створити умови для якісної медичної, психологічної допомоги та повноцінного життя онкохворих дітей та їхніх родин в Україні під час та після лікування.

Благодійні внески перетворюються на різну допомогу для дітей – ліки, спеціальне харчування, психологічну та паліативну підтримку, амбулаторні квартири, реабілітацію, закордонне лікування.

Ваші внески – це також системна підтримка для 21 дитячого онковідділення по всій країні – сучасне обладнання, ремонт, покращені умови роботи для медперсоналу.

А також це підтримка професійного розвитку українських лікарів. Адже фонд організовує навчання у відділеннях, надає доступ до стажувань і освітніх заходів за кордоном, оплачує підписку на міжнародні медичні видання.

Чи можна уникнути введення персональних даних щоразу, коли я роблю внесок?

Сайт не зберігає персональні дані благодійників, тому її потрібно вводити щоразу, коли робите внесок. Щоб не вводити дані щоразу, ви можете оформити щомісячну підписку або робити внески через наш чат-бот у Viber.

Як я можу змінити банківську картку, день, суму підписки?

Змінити день чи/та суму списання коштів наразі технічно неможливо. Якщо ви хочете змінити котрийсь із цих параметрів, будь ласка, скасуйте чинну підписку в особистому кабінеті (у правому верхньому кутку вашого екрану) і оформіть нову. Або залиште заявку на відключення підписки тут

Як працює щомісячна підписка?

Щомісяця у той же день, що ви оформили підписку, з вашої картки автоматично списуватиметься вказана вами сума.

Перше списання благодійного внеску відбудеться в обрану вами дату. Далі щомісяця в цю саму дату будуть списуватися кошти.

Виняток – якщо підписка була оформлена 29 лютого або 31-го числа будь-якого місяця. У такому разі наступне списання буде через 30 днів.

Що, якщо у день зняття щомісячного внеску на карті буде недостатньо коштів?

Якщо перша спроба автоматичного списання неуспішна через брак коштів, система спробує списати гроші три дні поспіль. Після успішного списання, наступне відбудеться через 30 днів з дня фактичного списання, тобто в наступному місяці.

Якщо жодна зі спроб не була успішною, чергова спроба буде здійснена в наступному місяці в дату оформлення підписки. Якщо впродовж шести місяців поспіль не було жодного успішного списання, тоді підписка автоматично скасовується.

Чи можу я зробити внесок поза межами України?

Людина з будь-якої точки світу може допомогти підопічним фонду. Благодійники можуть робити внесок через сайт або на банківський рахунок фонду. Але в деяких випадках системи безпеки іноземного банку відхиляють такі платежі.

Ми рекомендуємо благодійникам з картками іноземних банків робити благодійні внески через платформи GlobalGiving або JustGiving.

Також працює чат-бот у Viber з опцією Apple/Google Pay.

Якщо ви хочете відключити щомісячний платіж, заповніть форму.

Заповнити форму

Інші способи зробити переказ

Ми маємо й інші канали, через які комфортно допомагати фізичним особам, зокрема з-за кордону.

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ

Код ЄДРПОУ 38805429 UA563209840000026007210322320 МФО 320984 в АТ «ПроКредит Банк», м.Київ

скопіювати ДАНІ

На цій платформі можна зручно зробити переказ коштів в одному з 24 видів криптовалюти.

ДОПОМОГТИ

Платформа для переказу коштів з-за кордону за допомогою банківської картки, чеків та PayPal.

ДОПОМОГТИ

У чат-боті «Таблеточок» можна переказати будь-яку комфортну суму всього у кілька кліків.

ДОПОМОГТИ