fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У грудні завдяки вам

371 дитина

отримала допомогу

6 514 634 гривні

сума допомоги

Також щороку більше 20 тисяч дітей отримуватимуть своєчасне та більш якісне лікування завдяки новому медичному обладнанню в НДСЛ «Охматдит» — 12 545 865 гривень за 5 одиниць. 

Подією місяця стала робота Крамниці «Дарунків на здоров’я», у якій ви зробили покупок на 479 657 гривень. Завдяки вам діти отримали ліки проти раку, мами — спокійний сон, поповнилися запаси хоробрості для малюків і ще багато всього, що наближає дітей до перемоги.

Адмінвитрати фонду у грудні склали 5,4 %.

 

Дякуємо вам за підтримку, турботу і добро, яке ви примножуєте!