fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У січні завдяки вам

448 дітей та їхніх сімей

отримали допомогу

7 048 233 гривні

сума допомоги

Ви забезпечили ліками та витратними матеріалами 10 онкоцентрів по всій Україні на 450 тисяч гривень, а також адресно підопічних на 2,99 мільйона гривень (1.5 мільйона з яких – це витрати на закупівлю закордонних ліків).

На придбання медичного обладнання у січні спрямували 486 тисяч гривень.

Витрати програми «Дитинство в лікарнях» склали 144 тисячі гривень, паліативної програми фонду – 874 тисяч гривень.

Ви забезпечили підопічні родини амбулаторним помешканням на 217 тисяч гривень. Також завдяки вам підопічні сім’ї, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, отримали допомогу з вирішенням нагальних побутових потреб (транспортування, послуги няні-доглядальниці, поховання) на загальну суму 146 тисяч гривень.

У січні завершилася наша традиційна акція «Дарунки на здоров’я». За півтора місяця, з початку грудня, близько 5200 благодійників взяли участь у передсвятковій акції та переказали понад 3 мільйони гривень на допомогу онкохворим дітям та їхнім родинам. Частина учасників акції – це співробітники понад 40 компаній-партнерів фонду.

Дякуємо кожному, хто був поруч з дітьми! Ви надійна підтримка для дітей на шляху боротьби з хворобою!

Витрати на утримання фонду у січні 2022 року склали 15.1%.