fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У січні завдяки вам

448 дітей та їхніх сімей

отримали допомогу

7 048 233 гривні

сума допомоги

Ви забезпечили ліками та витратними матеріалами 10 онкоцентрів по всій Україні на 450 тисяч гривень, а також адресно підопічних на 2,99 мільйона гривень (1.5 мільйона з яких – це витрати на закупівлю закордонних ліків).

На придбання медичного обладнання у січні спрямували 486 тисяч гривень.

Витрати програми «Дитинство в лікарнях» склали 144 тисячі гривень, паліативної програми фонду – 874 тисяч гривень.

Ви забезпечили підопічні родини амбулаторним помешканням на 217 тисяч гривень. Також завдяки вам підопічні сім’ї, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, отримали допомогу з вирішенням нагальних побутових потреб (транспортування, послуги няні-доглядальниці, поховання) на загальну суму 146 тисяч гривень.

У січні завершилася наша традиційна акція «Дарунки на здоров’я». За півтора місяця, з початку грудня, близько 5200 благодійників взяли участь у передсвятковій акції та переказали понад 3 мільйони гривень на допомогу онкохворим дітям та їхнім родинам. Частина учасників акції – це співробітники понад 40 компаній-партнерів фонду.

Дякуємо кожному, хто був поруч з дітьми! Ви надійна підтримка для дітей на шляху боротьби з хворобою!

Витрати на утримання фонду у січні 2022 року склали 15.1%.