fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за вересень 2015 року

У вересні ми зібрали 2,4 млн грн. Усього за час існування Таблеточок зібрано 34,6 млн грн. Дякуємо вам!

За цей місяць ми купили ліків та витратних матеріалів на суму 350 тис. грн. Закупівлі були зроблені для Центру онкогематології та трансплантації кісткового мозку Охматдиту, для Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології Охматдиту та для Київського дитячого обласного онкологічного диспансеру. Ми закупили:

– Антибактеріальні та противірусні препарати (Авелокс, Зоперцин, Ніфуроксазид, Піперацилін, Тиенам, Ванкоміцин, Клацид, Меронем, Флекселит, Цефепім, Ципринол, Коломіцин, Аріс, Ацикловір, Герпевал, Зовіракс);

– Протиблювотні (Зофран, Тропісетрон, Осетрон, Ондасетрон);

– Протипухлинні (Алкеран, Мітоксантрон, Вінкристин, Пурі-нетол, Циспластін, Цитозар, Дакарбазін);

– Кардіологічні (Алпростан);

– Інші препарати (Гемаксам, Гептрал, Глюкоза, Дексалгин, Дексаметозон, Дуфалак, Иммодіум, Інфезол, Креон, Магне В6, Медрол, Нутрилон пепти, Окситоцин, Омепразол, Панангин, Проксіум, Спазмобрю, Тавегіл, Урсофальк, Фенибут, Фолієва кислота, Екворал, Ессенціале, Урометіксан, Лейковорин, Нейровитан);

– Витратні матеріали (Системи для інфузоматів Терумо);

Державні тендери на закупівлю усіх цих ліків досі не проведені, і без вашої допомоги діти б не впоралися, адже їхнє лікування не може залежати від волі чиновників. Спасибі вам велике за підтримку.

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 2,1%. З березня 2015 року, наші адмінвитрати покриває наш партнер – банк VTB України.

У вересні ми відправили на лікування до Італії Владика Підтоптаного. У цьому нам допомагають і наші постійні партнери -FlyUIA та OneTwoTrip Ukraine – які надають квитки для наших підопічних та їх батьків.

Також ми виділили 15,9 тис. грн для підтримки 5 підопічних нашої паліативної програми.

Разом з вами ми організували та взяли участь у п’яти масштабних заходах, які принесли нашим підопічним 545,6 тис. грн. У тому числі 522 тис. грн приніс нам благодійний забіг “БіжиДопоможи” та благодійний марафон у рамках KYIV MARATHON. Вересень був спортивним!

Волонтерами місяці у нас стали Альона Дяченко та Олена Васінович. Дівчата регулярно займаються з нашими малюками у відділенні онкогематології Охматдиту, спасибі їм 🙂

А найбільш незвичайним фандрейзером місяці стала перша леді Марина Порошенко, яка підбила усю країну на поздоровлення з днем ​​народження президента і перерахувала фонду 73 275 грн від Фонд Порошенко. Дякуємо.

І спасибі всім, хто організовував ярмарки, аукціони та запрошував нас, хто підтримував нас на фестивалях та акціях, дякуємо волонтерам, дякуємо кожному з вас.

У цьому місяці ми продовжуємо збирати кошти на пересадку кісткового мозку від нерідного донора для Валіка Струцкого, Кості Довганя та Дмитрика Зубкова. Вартість операцій для кожної дитини перевищує 100 тисячі євро, в Україні пересадок від нерідних донорів поки не роблять. Так само нам завжди гостро необхідні кошти на закупівлю ліків, реагентів, медобладнання у підопічні нам відділення.

Друзі, дякуємо, що ви з нами увесь цей час. Попереду у нас день народження фонду, нові підопічні та нові виклики. Не перемикайте! 🙂