fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за березень 2018 року

В березні разом з вами ми залучили для допомоги дітям 1 944 064 грн. Дякуємо!

Завдяки вам 163 пацієнти 5 онкоцентрів України отримали ліки на суму 1 236 437 грн і витратні матеріали на суму
2 310 грн.

Також ми витратили 80 723 грн на ремонт в лікарнях: на стінах Київського онкодиспансеру з’явились малюнки, а у відділенні інтенсивної хіміотерапії в Охматдиті – нові підвіконня.

19 дітей отримали ліки адресно на суму 480 040 грн.

За програмою закордонного лікування ми відправили лікуватись – Олю Думну. Зустріли в Україні Катю Юзвяк і Наталку Ященко. І продовжуємо збирати гроші на регулярні обстеження в Лозанні для Роми Маломужа.

15 підопічних сімей паліативної програми отримали допомогу на суму 182 600 грн. Усього під опікою фонду перебувають 77 сімей.

Лікарняні волонтери провели 43 заняття з дітьми в підопічних відділеннях київських лікарень. 15 іменинників отримали подарунки, які ви для них купили. Ми провели щомісячні Дні іменинника у відділеннях, а також порадували дітей і мам під час Дня краси у відділенні токсикології Охматдиту.

Волонтери-фандрейзери створили 18 кампаній на платформі SuperTeam. Ці кампанії принесли дітям 119 526 грн допомоги.

Подією місяця стало оновлення Опікунської ради фонду. До ради увійшли Юлія Тичківська, Дар’я Шаповалова, Борис Ложкін, Катерина Загорій.

Адмінвитрати фонду в березні склали 13,4 %.

Дякуємо, що ви з нами весь цей час!