fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за травень 2018 року

У травні місяці разом з вами ми залучили для допомоги онкохворим дітям 2 478 317 грн.

Завдяки вам 186 пацієнтів 6 онкоцентрів України отримали ліки на суму 1 152 332 грн і витратні матеріали на 320 286 грн. 14 дітей отримали ліки адресно на суму 229 007 грн.

Ми також придбали медичне обладнання на суму 250 745 грн для Київського обласного онкодиспансеру і НДСЛ “Охматдит” і витратили 207 768 грн на поліпшення інфраструктури лікарень, щоб медперсоналу і родинам в онковідділеннях було комфортніше.

За програмою закордонного лікування відправили на mIBG-сканування до Бергамо Богдану Дулиш і зустріли після трансплантації Ігоря Козака. У червні ми продовжуємо збирати гроші для трьох підопічних: Роми Маломужа, Аліни Подущак і Ані Батрак.

16 підопічних сімей паліативної програми отримали допомогу на суму 272 396 грн. Всього під опікою фонду 80 сімей.

Лікарняні волонтери провели 45 занять з дітьми в підопічних відділеннях київських лікарень. 13 іменинників отримали подарунки, які ви для них купили. Ми провели щомісячні Дні іменинника і порадували мам спектаклем на День матері.

Волонтери-фандрейзери створили 29 благодійних кампаній на платформі SuperTeam і зібрали на допомогу дітям 335 646 грн.

Подією місяця став старт спільної акції з KLO. 25 копійок з кожного проданого гарячого напою компанія перераховує на потреби онкогематологічного відділення Київського обласного онкодиспансеру. А малюнки дітей з онковідділень прикрасили цукрові пакетики.

Адмінвитрати у травні склали 12%.

Допомога, яку ми надаємо дітям, можлива завдяки вам.

Дякуємо!