fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за травень 2018 року

У травні місяці разом з вами ми залучили для допомоги онкохворим дітям 2 478 317 грн.

Завдяки вам 186 пацієнтів 6 онкоцентрів України отримали ліки на суму 1 152 332 грн і витратні матеріали на 320 286 грн. 14 дітей отримали ліки адресно на суму 229 007 грн.

Ми також придбали медичне обладнання на суму 250 745 грн для Київського обласного онкодиспансеру і НДСЛ “Охматдит” і витратили 207 768 грн на поліпшення інфраструктури лікарень, щоб медперсоналу і родинам в онковідділеннях було комфортніше.

За програмою закордонного лікування відправили на mIBG-сканування до Бергамо Богдану Дулиш і зустріли після трансплантації Ігоря Козака. У червні ми продовжуємо збирати гроші для трьох підопічних: Роми Маломужа, Аліни Подущак і Ані Батрак.

16 підопічних сімей паліативної програми отримали допомогу на суму 272 396 грн. Всього під опікою фонду 80 сімей.

Лікарняні волонтери провели 45 занять з дітьми в підопічних відділеннях київських лікарень. 13 іменинників отримали подарунки, які ви для них купили. Ми провели щомісячні Дні іменинника і порадували мам спектаклем на День матері.

Волонтери-фандрейзери створили 29 благодійних кампаній на платформі SuperTeam і зібрали на допомогу дітям 335 646 грн.

Подією місяця став старт спільної акції з KLO. 25 копійок з кожного проданого гарячого напою компанія перераховує на потреби онкогематологічного відділення Київського обласного онкодиспансеру. А малюнки дітей з онковідділень прикрасили цукрові пакетики.

Адмінвитрати у травні склали 12%.

Допомога, яку ми надаємо дітям, можлива завдяки вам.

Дякуємо!