fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У березні завдяки вам

423 дитини

отримали допомогу

16 149 149 гривень

сума допомоги

У березні завдяки благодійникам:

— 122 дитини, що лікуються в Україні, отримали необхідну допомогу — ліки, в тому числі придбані за кордоном, витратні матеріали. Також фонд допомагав з обстеженнями, діагностикою.

Витрати програми адресної допомоги склали 3 мільйони гривень.

— Ще 4,1 мільйона гривень спрямовано на підтримку українських лікарень — придбання ліків та витратних матеріалів, а також на покращення умов лікування.

Зокрема:

  • Купили 6 моніторів пацієнта за 822 тисячі гривень для Клініки дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Ці прилади записують життєві показники (пульс, насичення крові киснем, тиск, частоту дихання тощо), транслюють їх на моніторі і передають на медичний пост. Це підвищує безпеку пацієнтів, яким потрібний постійний нагляд.
  • Продовжили реконструкцію амбулаторного простору ЗУСДМЦ. Це масштабний проєкт, покликаний скоротити час очікування на прийом до лікаря, зменшити скупчення пацієнтів та розвантажити медичний персонал.

— На стажування та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу витратили 1,6 мільйона гривень. 110 медиків взяли участь у заходах програми у березні.

— Витрати паліативної програми склали 959 тисяч гривень. Ми допомагаємо сім’ям з невиліковно хворими дітьми до останнього жити в комфорті і без болю. Організовуємо для них консультації лікарів, психологів, заняття з реабілітологами, надаємо ліки та необхідні для догляду речі, здійснюємо мрії.

— 593 тисячі гривень спрямували на амбулаторні квартири у Києві та Львові для немісцевих родин, яким вже непотрібно постійно перебувати у лікарні, та все ж слід часто відвідувати їх для поцедур та аналізів.

— 290 тисяч витратили на психологічну допомогу для дітей та їхніх рідних. Лікування раку — це постійний стрес. А правильний психологічний настрій допомагає сім’ї впоратися з ним і додає сил на боротьбу. Ми організовуємо групові та індивідуальні консультації психолога для батьків і дітей.

— 522 тисячі — підтримка дитинства на всіх етапах. Сюди входять майстер-класи у лікарнях, урочисті виписки, подарунки, кемпи та комунікаційні клуби після лікування.

— Ще 687 тисяч гривень спрямували на евакуацію за кордон онкохворих дітей, які не можуть отримати необхідне лікування в Україні. Зокрема на оплату проїзду Україною та за кордоном; переклади медичної документації; виплату разової фінансової допомоги на витрати, пов’язані із раптовим переїздом.

— 176 родин, що перебувають за кордоном, отримали фінансову, психологічну та побутову допомогу на 1,7 мільйона гривень.

Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши кнопку ліворуч.

Дякуємо, що допомагаєте дітям боротися з раком!

Витрати на утримання фонду у березні 2023 року склали 16,1%. Збільшення цієї статті витрат пов’язане з авансовим платежем за впровадження нової CRM-системи. На це фонд отримав цільовий грант у лютому цього року.