fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У червні завдяки вам

407 дітей

отримали допомогу

14 028 858 гривень

сума допомоги

У червні завдяки благодійникам:

— Діти отримали ліки, в тому числі з-за кордону, витратні матеріали та пройшли обстеження загальною вартістю 4 мільйони гривень. Така підтримка допомагає дітям отримувати необхідне лікування максимально швидко, а їхнім батькам — бути поруч з найріднішими, а не організовувати збори коштів.

— Ще 3,1 мільйона гривень спрямовано на підтримку українських лікарень. Завдяки благодійникам та партнерам фонд купує ліки та витратні матеріали не лише адресно сімʼям, а й дитячим онкологічним відділенням. Також ми покращуємо умови лікування.

Зокрема:

 • За 1,2 мільйона гривень ми придбали систему ПЛР-аналізу в реальному часі для лабораторії НДСЛ «Охматдит». Обладнання може визначати кілька збудників захворювань в одній пробірці, має високу чутливість, дозволяє отримати результати досліджень протягом 3-4 годин і автоматично їх реєструє. Такі аналізи дуже часто роблять дітям з онкологічними захворюваннями.
 • Також у червні було спрямовано 542 тисячі гривень на ремонт амбулаторного простору Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові. Реконструкція амбулаторного простору — це масштабний проєкт, покликаний скоротити час очікування на прийом до лікаря, зменшити скупчення пацієнтів та розвантажити медичний персонал. Його відкриття відбулося у вересні. Загальна вартість реконструкції — 3 мільйони гривень.
 • — На навчання та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу спрямовано 1 мільйон гривень. 363 медики взяли участь у заходах програми у червні. Попри повномасштабне вторгнення медики навчаються в Україні та за кордоном, аби діти отримували найкраще з можливих лікувань.

  — Витрати паліативної програми склали 731 тисячу гривень. Ми підтримуємо дітей, яких не можна вилікувати, аби вони до останнього жили без болю і в комфорті. Організовуємо для них консультації лікарів, психологів, заняття з реабілітологами, надаємо ліки та необхідні для догляду речі, здійснюємо мрії.

  — 392 тисячі гривень спрямували на оренду амбулаторних квартир у Києві та Львові для немісцевих родин, яких виписали з лікарні, але яким все ще потрібні часті аналізи та процедури. На цьому етапі лікування сімʼї фінансово виснажені і не можуть власним коштом орендувати житло.

  — 365 тисяч гривень — витрати на психологічну допомогу для дітей та їхніх рідних. Професійна допомога підтримує сімʼї у сильному стресі та додає сил на боротьбу з хворобою.

  — 700 тисяч гривень — підтримка дитинства на усіх етапах. Під час лікування від раку діти змушені місяцями залишатися у лікарні та проходити багато болісних процедур. Щоб витримати це, а також рости й розвиватись, їм життєво необхідні позитивні емоції. Тому ми влаштовуємо творчі майстер-класи, урочисті виписки, свята, робимо подарунки, а також організовуємо комунікативні клуби та кемпи для дітей у ремісії. Рак не може поставити дитинство на паузу.

  — 252 тисячі гривень спрямували на евакуацію за кордон дітей, які не можуть отримати необхідне лікування в Україні. Зокрема на оплату проїзду, переклади медичної документації, виплату разової фінансової допомоги на витрати, пов’язані із раптовим переїздом.

  — Родини, що перебувають за кордоном, отримали фінансову та побутову допомогу на 1,6 мільйона гривень. Ми поруч, де б не були наші підопічні.

  Витрати на утримання фонду у червні 2023 року склали 11,9%.

  Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши відповідну кнопку.

  Дякуємо партнерам та благодійникам за вашу допомогу. Завдяки вам діти продовжують життєво необхідне лікування.