fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У вересні завдяки вам

469 дітей

отримали допомогу

13 468 002 гривні

сума допомоги

Завдяки вашій підтримці:

— 115 дітей, які лікуються в Україні, отримали необхідну допомогу, зокрема — ліки з-за кордону, медикаменти, психологічну та матеріальну підтримку, можливість проживати на амбулаторних квартирах поруч з лікарнею. Загальна сума витрат програми адресної допомоги склала 2,9 мільйона гривень.

— 4,3 мільйона гривень було спрямовано на підтримку українських лікарень. З них 1,3 мільйона гривень — на облаштування спеціальних приміщень для пересадки кісткового мозку в Черкаському обласному онкологічному диспансері.

— На стажування та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу витратили 1,5 мільйона гривень.

— Витрати паліативної програми склали 764 тисячі гривень.

— Ще 644 тисячі гривень спрямували на евакуацію за кордон тих онкохворих дітей, які не можуть отримати необхідне лікування в Україні. Зокрема на оплату переїзду Україною та за кордоном; переклади медичної документації; виплату разової фінансової допомоги на витрати, пов’язані із раптовим переїздом.

— 125 родин, що перебувають за кордоном, отримали фінансову, психологічну та побутову допомогу на 911 тисяч гривень.

Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши кнопку ліворуч.

Спасибі за вашу чуйність та щедрість. Ви — надійна опора для онкохворих дітей!

Витрати на утримання фонду у вересні 2022 року склали 10.9%.