fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Яким дітям ви допомагаєте?

Фонд надає допомогу громадянам України віком до 18 років, які мають онкологічні, гематологічні та деякі інші смертельно небезпечні захворювання. У деяких випадках, визначених правилами фонду, допомога може надаватися після 18 років.

 

Як звернутись у фонд для отримання допомоги?

Для звернення по допомогу: заповніть онлайн-анкету, зателефонуйте за номером +380 67 464 87 74, або надішліть лист на [email protected].

Представник фонду зв’яжеться з вами електронною поштою протягом 2 робочих днів. Зверніть увагу, що звернення по допомогу має надійти від батьків або інших законних представників дитини.

Виняток: якщо у батьків/опікунів немає електронної пошти або немає доступу до неї, вкажіть адресу особи, яка передасть їм надіслану фондом інформацію.

Будь ласка, впевніться, що при зверненні ви правильно вказали електронну пошту. Очікуючи відповідь на звернення, регулярно перевіряйте папки «Вхідні» та «Спам».

У дитини діагноз Х (не онкологічний)

Ви можете звернутися до інших благодійних фондів, якщо діагноз дитини не збігається з напрямком роботи фонду «Таблеточки». Перелік інших благодійних організацій і контактна інформація є на нашому сайті або на сайті dobro.ua у розділі «Оператори допомоги».

Куди звернутися дорослому з онкологічним захворюванням для отримання допомоги?

На жаль, в Україні майже немає фондів допомоги дорослим з онкологічними захворюваннями. Ви можете пошукати такий фонд на сайті платформи онлайн-благодійності dobro.ua у розділі «Оператори допомоги» або звернутися до онкоспільнот, наприклад:

• Благодійний фонд Inspiration Family

• БФ Рожева Стрічка України

• Громадська Організація «Легені»

• Громадська Організація Афіна. Жінки проти раку

Дитина має онкологічне захворювання. Чи можете написати про неї у ваших соцмережах?

Ми публікуємо пости тільки про дітей, які є підопічними фонду і не відкриваємо адресні збори на конкретну дитину. Щоб отримати допомогу, заповніть, будь ласка, онлайн-анкету.

Кому і як фонд купує ліки?

Фонд «Таблеточки» закуповує ліки адресно конкретним дітям за зверненням батьків/опікунів або на відділення, з яким підписано меморандум про співпрацю, за заявкою завідувача.

Ми закуповуємо протипухлинні, протигрибкові, антибактеріальні, протиблювотні та інші медикаменти за наявності рецепта лікаря. Також наші волонтери допомагають купувати за кордоном ліки, які не зареєстровані в Україні. 

Фонд працює з перевіреними, надійними і прозорими мережами аптек: ми підписуємо стандартний договір, оплата проходить за безготівковими розрахунками.

Кожну заявку ми розміщуємо мінімум в трьох різних аптечних мережах і обираємо ту, яка пропонує найнижчу ціну. Ми враховуємо також фактор швидкості постачання. Тобто, якщо у дитини немає часу чекати, можемо придбати ліки за вищою ціною, але з невідкладною доставкою. 

Якщо вашій дитині потрібні ліки, будь ласка, заповніть онлайн-анкету.

Дитині потрібні препарати, не зареєстровані в Україні. Чи можете ви допомогти?

Завдяки волонтерським групам в Австрії, Іспанії, Франції, Німеччині та деяких інших країнах ми купуємо і привозимо дітям закордонні ліки.  

Якщо вашій дитині потрібні такі ліки, будь ласка, заповніть онлайн-анкету. Протягом 5 робочих днів з вами зв’яжеться координатор напрямку для додаткових уточнень.

Чи може оплатити фонд лікування моєї дитини, яка хворіє на рак, за кордоном?

Наразі фонд не організовує платне лікування дітей за кордоном (виняток — окремі види діагностики у закордонних лабораторіях). Виїзд на лікування за кордон за допомогою фонду можливий лише через механізм евакуації.

«Таблеточки» також не оплачують вартість лікування дітей за кордоном, адже в разі отримання громадянами України статусу тимчасового захисту в ЄС, воно є безоплатним.

Порадьте спосіб лікування

Фонд не дає рекомендацій щодо лікування будь-яких діагнозів. Ми вважаємо, що такі поради є дуже відповідальними, а працівники фонду не лікарі й не компетентні у цьому питанні. Вам краще порадитися із компетентними профільними лікарями.

Порадьте онкологічну клініку

Будь ласка, заповніть анкету на нашому сайті або на [email protected] з запитом та медичними документами. Наші фахівці розглянуть ваш запит і порадять до кого звернутися у вашому випадку.

Хочу провести акцію на користь фонду, куди звернутися?

Дякуємо вам за бажання допомагати! 

Якщо ви хочете стати партнером фонду, будь ласка, розкажіть про компанію та вашу ідею щодо акції чи співпраці тут. Після заповнення анкети ми зв’яжемося з вами, щоб обговорити деталі проєкту.

Якщо ви хочете стати волонтером чи фандрейзером, заповніть анкету або створіть власну благодійну кампанію на нашій платформі super.tabletochki.

Чи можу я допомогти фонду чимось окрім грошей?

Звісно! Ви можете долучитися до команди волонтерів фонду і допомагати нам своїми вміннями та знаннями. Більше інформації тут. Також ви можете стати волонтером-фандрейзером і залучати кошти, організовуючи благодійні ярмарки, вечірки, аукціони, концерти тощо. Більше інформації тут.

Мені ще немає 18 років. Чи можу я стати волонтером фонду?

Так, молодь до 18 років також може долучитись до нашої волонтерської спільноти. Але для цього потрібна письмова згода від батьків.

Терміново потрібні донори крові X групи. Чи можете допомогти з пошуком?

Фонд не займається пошуком донорів. Допомогти з пошуком можуть у профільних організаціях чи соціальних ініціативах, наприклад, ДонорUA або Агенти Крові.

Хочу здати кров, але маю певні проблеми зі здоров’ям. Чи можу я бути донором?

Ми щиро вдячні вам за бажання стати донором крові. Радимо вам ознайомитися зі списком протипоказань на сайті ДонорUA. Також можна поставити питання чат-боту чи звернутися до найближчого пункту забору крові.

Де я можу здати волосся для перуки людям, які долають рак?

До повномасштабного вторгнення перуки для дітей, які борються з раком, виготовляла соціальна ініціатива Hair for share. Наразі вони продовжують збирати волосся довжиною від 50 см для збору коштів на користь ЗСУ та незабаром мріють відновити виробництво перук для дітей. Дізнатися деталі та слідкувати за оновленнями можна на сторінці ініціативи у  Facebook.

Хочу зробити переказ на банківську картку фонду, але не бачу ваші реквізити.

Через обмеження прийому платежів на бізнес-картки ми відмовилися від переказів на корпоративну картку фонду. Ці обмеження обумовлені Законом України № 361-IX та Постановою НБУ № 65.

Але це зовсім не перешкода для допомоги дітям. Ви можете всього в декілька кліків зробити внесок на нашому сайті або у вайбер-боті.

Як впевнитися, що діти отримують мою допомогу?

Звітність фонду ми регулярно публікуємо на нашому сайті. Тут ви зможете ознайомитися із щомісячними, квартальними, річними та податковими фінансовими звітами про діяльність фонду, а також із нашими установчими документами.

Як скасувати щомісячний благодійний внесок з банківської карти?

Щомісячний платіж можна скасувати в особистому кабінеті. Або ви можете заповнити анкету тут. І ми скасуємо ваш щомісячний внесок протягом 2-х робочих днів.

Кому належить фонд «Таблеточки»?

Фонд заснували Ольга Кудіненко та Ольга Шурупова. Діти отримують допомогу коштом благодійних внесків фізичних та юридичних осіб, а також грантів. «Таблеточки» регулярно та вчасно звітують про свою діяльність перед усіма благодійниками та державними органами. Уся інформація є на нашому сайті у розділі «Звіти та документи»

Чому фонд називається українською «Таблеточки»?

У 2011 році допомога дітям розпочалася з недоступних в Україні таблеток, які благодійники привозили з-за кордону. Сторінку ініціативи у Фейсбуці назвали «Таблеточки», а пізніше волонтерська ініціатива стала фондом.

Ми обрали назву саме «Таблеточки» через значення слова.

В українській мові є пігулка і таблетка. Їх часто використовують як синоніми, але у цих слів різні значення.

Пігулка має латинське походження і означає пілюлю – кульку з пластичної маси, у якій додані лікарські речовини. Раніше пілюлі виробляли аптекарі поштучно.

Таблетка з латинського означає тверду форму лікарського засобу. Це звичні нам таблетки з пресованого порошку, які виробляють у промислових масштабах.

Діти, які борються з раком, отримують завдяки благодійникам саме таблетки.