fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У вересні завдяки вам

343 дитини

отримали допомогу фонду

4 674 500 грн

сума допомоги

Найбільші витрати у вересні — це покупка препаратів блінатумомаб для 11-річної Даши з Вінниччини (323 300 грн), брентуксімаб для 13-річної Юлі з Кіровоградщини (226 172 грн) та вариконазол для дітей з онковідділень “Охматдиту” (217 000 грн). 

Решта коштів – 3,9 млн грн – пішла на ліки для інших дітей, витратні матеріали, підтримку підопічних за кордоном та іншу важливу допомогу. З родинами працювали психологи, а у відділеннях постійно відбувалися волонтерські заняття і свята.

Влад Горгола полетів за кордон на складне лікування раку крові. І зараз на таке саме лікування чекають ще двоє хлопчиків — Коля Корабельський та Кирило Григорів.

Також у вересні ми разом зі 150 родинами, волонтерами, лікарями відсвяткували перемогу дітей над раком на Святі Переможців.

Адміністративні витрати фонду у вересні склали 14,8%.

 

Дякуємо за ваше надійне плече і допомогу сім’ям!

 

Фото: Костянтин Голінченко