fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У вересні завдяки вам

343 дитини

отримали допомогу фонду

4 674 500 грн

сума допомоги

Найбільші витрати у вересні — це покупка препаратів блінатумомаб для 11-річної Даши з Вінниччини (323 300 грн), брентуксімаб для 13-річної Юлі з Кіровоградщини (226 172 грн) та вариконазол для дітей з онковідділень “Охматдиту” (217 000 грн). 

Решта коштів – 3,9 млн грн – пішла на ліки для інших дітей, витратні матеріали, підтримку підопічних за кордоном та іншу важливу допомогу. З родинами працювали психологи, а у відділеннях постійно відбувалися волонтерські заняття і свята.

Влад Горгола полетів за кордон на складне лікування раку крові. І зараз на таке саме лікування чекають ще двоє хлопчиків — Коля Корабельський та Кирило Григорів.

Також у вересні ми разом зі 150 родинами, волонтерами, лікарями відсвяткували перемогу дітей над раком на Святі Переможців.

Адміністративні витрати фонду у вересні склали 14,8%.

 

Дякуємо за ваше надійне плече і допомогу сім’ям!

 

Фото: Костянтин Голінченко