fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У березні завдяки вам

357 дітей

отримали допомогу

10 053 951 гривня

сума допомоги

У березні завдяки благодійникам:

— Наші підопічні отримали ліки та інші медичні засоби, пройшли обстеження загальною вартістю 2,8 мільйона гривень. Така підтримка дозволяє дітям, попри війну та повʼязане з ним збідніння населення, отримувати необхідне лікування.

— 7 лікарень, в яких зосереджено лікування дитячого раку, отримали ліки та витратні матеріали вартістю 1,2 мільйона гривень. Таким чином ми покращуємо спроможність онкологічних відділень і забезпечуємо їх тими ліками, які не фінансує держава. 

— На навчання та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу спрямували 868 тисяч гривень. 113 медиків взяли участь у заходах програми у березні. Підтримка лікарів залишається нашим стратегічним проєктом, попри повномасштабне вторгнення, адже саме медичні працівники є рушіями змін у сфері дитячої онкології.

— Витрати паліативної програми склали 928 тисяч гривень. Ми допомагаємо сім’ям з невиліковно хворими дітьми до останнього жити в комфорті і без болю. Організовуємо для них консультації лікарів, психологів, заняття з реабілітологами, надаємо ліки та необхідні для догляду речі, здійснюємо мрії.

— 260 тисяч гривень спрямували на амбулаторне проживання у Києві та Львові для немісцевих родин, яких виписали з лікарні, але яким все ще потрібні часті аналізи та процедури. На цьому етапі лікування сімʼї фінансово виснажені і не можуть власним коштом орендувати житло.

— 471 тисяча гривень — витрати на психологічну допомогу для дітей та їхніх рідних. Лікування раку — це постійний стрес, але професіонали допомагають сім’ям впоратися з ним і знайти сили на боротьбу. Ми організовуємо групові та індивідуальні консультації психологів для батьків і дітей.

— 404 тисячі гривень — підтримка дитинства у лікарнях. Під час лікування від раку діти змушені місяцями залишатися у лікарні та проходити багато болісних процедур. Щоб витримати це, а також рости й розвиватись, їм життєво необхідні позитивні емоції. Тому ми влаштовуємо творчі майстер-класи, урочисті виписки, свята, робимо подарунки. Рак не може поставити дитинство на паузу.

— 256 тисяч гривень спрямували на розвиток Українського реєстру донорів кісткового мозку — важливої організації, яка допомагає шукати донорів в Україні та за кордоном. Ми підтримуємо роботу реєстру, аби збільшити шанси дітей на швидку та вдалу пересадку кісткового мозку. Цей метод застосовують для лікування багатьох онкологічних та генетичних захворювань.

Витрати фонду на залучення коштів для допомоги дітям склали 16%, адміністративні витрати — 7,2%.

Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши відповідну кнопку.

Дякуємо за вашу непохитну підтримку дітей у боротьбі з раком!