fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за листопад 2018 року

У листопаді разом з вами ми залучили для допомоги онкохворим дітям 11 266 349 грн.

Завдяки вам 302 дитини з 8 онкоцентрів України отримали ліки на суму 1 157 836 грн і витратні матеріали на 203 605 грн.

21 дитина отримала медикаменти адресно на суму 582 250 грн.

Впроваджуючи системні зміни, навчаючи лікарів, ми не можемо закрити очі на потреби дітей, які хворіють “тут і зараз”. Ми боремось за життя кожної дитини, і програма забезпечення ліками — пріоритетна для фонду.

4 543 грн ми витратили на поліпшення інфраструктури лікарні, щоб медперсонал працював у більш комфортних умовах. І на 40 143 грн закупили медичне обладнання.

За програмою закордонного лікування зустріли після трансплантації стовбурових клітин Ярика Чижевського. Проводили на лікування Катю Наумчук і Данилу Ляшова. У грудні двоє підопічних потребують допомоги, щоб полетіти на закордонне лікування: Михайло Пичкар та Оля Дуленко.

15 підопічних сімей паліативної програми отримали допомогу на суму 244 930 грн. Всього під опікою фонду перебувають 86 родин.

Лікарняні волонтери провели 26 занять з дітьми в підопічних відділеннях київських лікарень. 22 дитини отримали на день народження подарунки, які ви для них купили.

Психологи надали 39 групових та індивідуальних психологічних консультацій для родин під час лікування.

Волонтери-фандрейзери створили 18 благодійних кампаній на платформі SuperTeam і зібрали на допомогу дітям 623 051 грн.

Адмінвитрати у листопаді склали 7%.

Дякуємо, що ви поруч весь цей час!