fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за листопад 2017 року

В листопаді ми зібрали 3,16 млн. грн. Усього за час існування Таблеточок зібрано 96,2 млн. грн. Дякуємо вам!

За цей місяць ми купили ліків і медтехніки на 1 779 291 грн. Ми зробили закупівлі для пацієнтів шести регіональних і київських онковідділень і придбали 2739 упаковок антибактеріальних, протиблювотних, протипухлинних та інших препаратів.

А найбільшою нашою покупкою в місяці став протигрибковий препарат Віфенд – 90 штук на суму 269 952 грн. Ми також закупили на 74 848 грн. витратних матеріалів і на 3088 грн. реагентів. На медичне обладнання в листопаді ми витратили 58 426 грн., а на інфраструктуру лікарні – 58 675 грн. для відділення онкогематології ОХМАТДИТ.

У листопаді ми з вами порадували подарунками 6 іменинників і провели 45 спільних і індивідуальних волонтерських занять.

197 930 грн. ми виділили для підтримки 18 підопічних сімей нашої паліативної програми (це медикаменти, медичне обладнання, матеріальна допомога). Всього під нашою постійною опікою зараз перебуває 70 сімей.

У листопаді ми відправили на лікування в Італію Ярослава Чижевського (завдяки благодійникам більшу частину суми на лікування зібрали батьки хлопчика, і нам потрібно було доплатити 25 000 євро).

Також ми продовжуємо в цьому місяці збір коштів на операцію з ТКМ (а також на типування крові і пошук донора) для Дениса Семчука. І не закриваємо збір для Наталки Ященко, бо не маємо гарантії, що МОЗ своєчасно заплатить ще 50% вартості ТКМ (передплату за її лікування внесли ми в жовтні).

Волонтером місяця стала Тетяна Дучич. Вона долучилась до нашої волонтерської спільноти нещодавно, і навіть за дуже короткий час встигла проявити себе. Тетяна завжди активно проводить заняття з дітьми у відділенні, і до кожного заняття підходить творчо, індивідуально і відповідально. А ще вона консультує батьків з юридичних питань. Дякуємо за допомогу!

Заходом місяця стала акція Сінево / Синэво / Synevo медична лабораторія. 10 грн. з кожного клінічного аналізу лабораторія передає нашому фонду, і у листопаді підтримала наших підопічних на суму 408 000 грн. Акція триватиме до 31 грудня 2017 року. Дякуємо за турботу про хворих дітей!

У цьому місяці адмінвитрати склали 12,7%.

Грудень буде активним: контроль закупівель 2016 і 2017 років, своєчасної оплати державою закордонного лікування наших підопічних, виконання наказу по відкритих реанімаціях, введення благодійних СМС. Також на нас чекають новорічні закупівлі ліків для дітей з підопічних відділень.

Дякуємо, що ви з нами весь цей час!