fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за січень 2018 року

У січні ми зібрали 3,43 млн грн. Усього за час існування Таблеточок зібрано 105,2 млн грн. Дякуємо вам!

За цей місяць ми купили ліків і медтехніки на 1 633 012 грн. Ми зробили закупівлі для пацієнтів чотирьох онкоцентрів і придбали 5337 упаковок антибактеріальних, протиблювотних, протипухлинних та інших препаратів.

Ми також закупили на 225 388 грн витратних матеріалів. На медичне обладнання у січні ми витратили 129 963 грн, а на інфраструктуру лікарні – 11 894 грн. А найбільшою нашою покупкою став інфузійний набір Terumo Terufusion (система для отримання препаратів внутришньовенно) – 400 шт. за 100 000 грн.

У січні ми з вами порадували подарунками 10 іменинників і провели 19 спільних і індивідуальних волонтерських занять.

162 691 грн ми виділили для підтримки 19 підопічних сімей нашої паліативної програми (це медикаменти, медичне обладнання, матеріальна допомога). Всього під нашою постійною опікою зараз перебуває 76 сімей.

У січні ми зустріли після закордонного лікування Алевтину Волинку. Також ми продовжуємо збір на ТКМ для трьох дітей: Олега Давиденка, Богдана Кириченка та Саши Рожка.

Заходом місяця стала акція з AROMA KAVA. 1 гривню з кожного великого стакану напоїв мережа передавала в наш фонд. Дякуємо за турботу про хворих дітей!

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 11,8%.

Якщо ви не бачите ваш переказ, будь ласка, напишіть нам, і ми з’ясуємо, де він.

Дякуємо, що ви з нами весь цей час!