fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У листопаді завдяки вам

494 дитини

отримали допомогу

12 338 395 гривень

сума допомоги

У листопаді завдяки благодійникам:

— 144 дитини, що лікуються в Україні, отримали необхідну допомогу медикаменти, психологічну та матеріальну підтримку, можливість проживати на амбулаторних квартирах поруч з лікарнею.

Витрати програми адресної допомоги склали 3,1 мільйона гривень.

— 2,3 мільйона гривень спрямовано на підтримку українських лікарень — придбання ліків та витратних матеріалів, а також на покращення умов лікування. У тому числі:

  • 742 тисячі гривень витратили на придбання фундус-камери для відділення нейрохірургії НДСЛ «Охматдит». Цей цифровий прилад дозволяє лікарям спостерігати за станом ока та відповідно коригувати лікування. Завдяки дистанційній системі моніторингу офтальмологи лікарні можуть за лічені хвилини оцінити стан ока дитини в іншому відділенні. Це не лише оптимізує роботу медиків, але й гарантує вчасне виявлення проблеми, а отже й ефективніше лікування.
  • 88 тисяч гривень спрямували на придбання серверного обладнання для відділення нейрохірургії НДСЛ «Охматдит». Це своєрідне хмарне сховище, яке дозволяє централізовано зберігати знімки КТ, МРТ та іншу інформацію про кожного пацієнта, та мати доступ до неї з будь-якого місця лікарні у будь-який час.
  • 43 тисяч гривень витратили на міні заправну станцію для НДСЛ «Охматдит». Завдяки їй лікарня може зберігати запаси палива для генераторів, а отже продовжувати безперебійну роботу навіть під час відключень електроенергії. 

— На стажування та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу витратили 1,6 мільйона гривень.

— Витрати паліативної програми склали 854 тисячі гривень.

— Ще 685 тисяч гривень спрямували на евакуацію за кордон тих онкохворих дітей, які не можуть отримати необхідне лікування в Україні. Зокрема на оплату переїзду Україною та за кордоном; переклади медичної документації; виплату разової фінансової допомоги на витрати, пов’язані із раптовим переїздом.

— 175 родин, що перебувають за кордоном, отримали фінансову, психологічну та побутову допомогу на 1,3 мільйона гривень.

Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши кнопку ліворуч.

Дякуємо, що ви поруч!

Витрати на утримання фонду у листопаді 2022 року склали 10,9%.