fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У липні завдяки вам

468 дітей

отримали допомогу

8 515 624 гривень

сума допомоги

У липні благодійники забезпечили адресно дітей і онковідділення ліками на 2,3 мільйона гривень та витратними матеріалами на 1,6 мільйона гривень.

Допомогу отримали 10 онкоцентрів по всій Україні, а також Харківський обласний центр служби крові. Центр служби крові отримав допомогу на 350 тисяч гривень, а саме – спеціальні комплекти для забору компоненту донорської крові.

Підопічні паліативної програми та їхні сім’ї отримали допомогу на 591 тисячу гривень, а підопічні програми закордонного лікування на 221 тисячу гривень. Витрати освітньої програми для лікарів і медсестер – 195 тисяч гривень.

Закордонні ліки придбали на 1 мільйон гривень.

Липень – справжній #супермісяць. Волонтери-фандрейзери створили 22 кампанії на платформі super.tabletochki.org. Сотні небайдужих людей перерахували на допомогу дітям 150 000 гривень. Дякуємо!

Були й традиційні яскраві виписки: з єдинорогами, пожежниками, щенячим патрулем та мильними бульками. Були походи в кіно та екскурсії. Був і п’ятиденний тематичний табір для підлітків, що подолали рак. 

Детальний звіт з усіма надходженнями і витратами завантажуйте, натиснувши кнопку ліворуч на цій сторінці.

Адміністративні витрати за липень склали 4,57%.