fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У липні завдяки вам

468 дітей

отримали допомогу

8 515 624 гривень

сума допомоги

У липні благодійники забезпечили адресно дітей і онковідділення ліками на 2,3 мільйона гривень та витратними матеріалами на 1,6 мільйона гривень.

Допомогу отримали 10 онкоцентрів по всій Україні, а також Харківський обласний центр служби крові. Центр служби крові отримав допомогу на 350 тисяч гривень, а саме – спеціальні комплекти для забору компоненту донорської крові.

Підопічні паліативної програми та їхні сім’ї отримали допомогу на 591 тисячу гривень, а підопічні програми закордонного лікування на 221 тисячу гривень. Витрати освітньої програми для лікарів і медсестер – 195 тисяч гривень.

Закордонні ліки придбали на 1 мільйон гривень.

Липень – справжній #супермісяць. Волонтери-фандрейзери створили 22 кампанії на платформі super.tabletochki.org. Сотні небайдужих людей перерахували на допомогу дітям 150 000 гривень. Дякуємо!

Були й традиційні яскраві виписки: з єдинорогами, пожежниками, щенячим патрулем та мильними бульками. Були походи в кіно та екскурсії. Був і п’ятиденний тематичний табір для підлітків, що подолали рак. 

Детальний звіт з усіма надходженнями і витратами завантажуйте, натиснувши кнопку ліворуч на цій сторінці.

Адміністративні витрати за липень склали 4,57%.