fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У серпні завдяки вам

398 дітей

отримали допомогу

7 165 701 гривня

сума допомоги

Ви допомогли придбати ліки для адресної допомоги та восьми онкоцентрів по всій країні на 953 тисячі гривень, а також витратні матеріали на 767 тисяч гривень.

Завдяки вам діти отримали життєво важливі закордонні ліки на 1,5 мільйона гривень. Витрати програми лікування за кордоном склали 204 тисячі гривень.

Підопічним паліативної програми у серпні ви допомогли на 890 тисяч гривень.

На реалізацію проєктів в рамках освітньої програми для лікарів і медсестер направили 169 тисяч гривень.

Також ви підтримали розвиток донорського напрямку на 323 тисячі гривень. Зокрема, завдяки вашій підтримці Рівненська обласна дитяча лікарня отримала спеціальні комплекти для забору компонентів донорської крові.

У серпні, як завжди, були виписки, святкування днів народження наших підопічних. Був майстер-клас у гончарні, літній табір для підлітків-переможців, творчі заняття для дітей у відділеннях.

Дякуємо кожному з вас, що даруєте дітям дитинство! Ви – їхня надійна підтримка!

Детальний звіт з усіма надходженнями і витратами завантажуйте, натиснувши кнопку ліворуч на цій сторінці.

Адміністративні витрати за серпень 2021 року склали 4,83%.