fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У вересні завдяки вам

451 дитина

отримала допомогу

16 371 967 гривень

сума допомоги

У вересні завдяки благодійникам:

— Діти отримали необхідні ліки, в тому числі з-за кордону, витратні матеріали, пройшли обстеження загальною вартістю 5,4 мільйона гривень. Адресна допомога — вкрай важлива для одужання, адже дуже часто дітям потрібні ліки і процедури, яких немає у державних закупівлях.

— Ще 3,1 мільйона гривень спрямовано на підтримку українських лікарень. Завдяки благодійникам та партнерам фонд купує ліки та витратні матеріали не лише адресно сімʼям, а й дитячим онкологічним відділенням. Також ми покращуємо умови лікування.

Зокрема:

 • У вересні відбулося відкриття амбулаторного простору у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі у Львові. Це три кабінети, зона рецепції з медичним реєстратором, який скеровує пацієнтів, маніпуляційна кімната, просторий зал очікування, дитяча зона, архів для документів та гігієнічна кімната. Раніше прийом амбулаторних пацієнтів відбувався лише в одному кабінеті. Через це утворювались черги і скупчення людей, які особливо небезпечні для дітей з ослабленим імунітетом. Тепер же тут приймають по кілька пацієнтів одночасно, а також проводять «одноденну» хімієтерапію.
  Загальна вартість проєкту — 3 мільйони гривень (платежі відбувалися частинами протягом року). Більшу частину суми — 2,2 мільйона гривень — вдалося зібрати в рамках акції з мережею магазинів АТБ-Маркет.
 • Також у вересні фонд купив та встановив джерело безперебійного живлення для апарату компʼютерної томографії в «Охматдиті» за 500 тисяч гривень. Без цього придбаний за державні кошти прилад не можна було запускати.
 • — На навчання та фінансову допомогу лікарям в рамках програми підтримки та безперервного розвитку медичного персоналу спрямовано 1,5 мільйона гривень. 126 медиків взяли участь у заходах програми у вересні. Підтримка лікарів залишається нашим стратегічним проєктом, попри повномасштабне вторгнення, адже саме медичні працівники є рушіями змін у сфері дитячої онкології.

  — Витрати паліативної програми склали 975 тисяч гривень. Ми допомагаємо сім’ям з невиліковно хворими дітьми до останнього жити в комфорті і без болю. Організовуємо для них консультації лікарів, психологів, заняття з реабілітологами, надаємо ліки та необхідні для догляду речі, здійснюємо мрії.

  — 743 тисячі гривень спрямували на оренду амбулаторних квартир у Києві та Львові для немісцевих родин, яких виписали з лікарні, але яким все ще потрібні часті аналізи та процедури. На цьому етапі лікування сімʼї фінансово виснажені і не можуть власним коштом орендувати житло.

  — 538 тисяч гривень — витрати на психологічну допомогу для дітей та їхніх рідних. Лікування раку — це постійний стрес. Професійна допомога допомагає сім’ї впоратися з ним і додає сил на боротьбу. Ми організовуємо групові та індивідуальні консультації психологів для батьків і дітей.

  — 591 тисяча гривень — підтримка дитинства на усіх етапах. Діти, які борються з раком, це в першу чергу просто діти. Аби мати сили долати хворобу, їм потрібні позитивні емоції. Тому фонд організовує творчі майстер-класи, урочисті виписки з лікарні, подарунки, кемпи та комунікативні клуби після лікування.

  — 101 тисячу гривень спрямували на евакуацію за кордон дітей, які не можуть отримати необхідне лікування в Україні. Зокрема на оплату проїзду Україною та за кордоном; переклади медичної документації; виплату разової фінансової допомоги на витрати, пов’язані із раптовим переїздом.

  — Родини, що перебувають за кордоном, отримали фінансову та побутову допомогу на 1,2 мільйона гривень.

  Витрати на утримання фонду у вересні 2023 року склали 12,7%.

  Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши відповідну кнопку.

  Дякуємо за допомогу усім благодійникам та партнерам. Завдяки вам діти продовжують життєво необхідне лікування.