fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за вересень 2017 року

У вересні ми зібрали 2,3 млн грн. Всього за час існування Таблеточок зібрано 90,4 млн грн. Дякуємо вам!

За цей місяць ми купили ліків і витратних матеріалів на суму 2,89 млн грн. Ми зробили закупівлі для пацієнтів 6 київських і регіональних онковідділень і купили 2589 штук, упаковок та флаконів розчинів, антибактеріальних, протиблювотних, протипухлинних, протигрибкових та інших препаратів. А найбільшою нашою покупкою в місяці стали комплекти Trima Accel для тромбоцитів, плазми і еритроцитів – 414 400 грн за 74 штуки. Ми також закупили на 870 тис. грн витратних матеріалів, придбали операційний пересувний світильник (9 тис. грн) і ультразвуковий хірургічний ніж (528 тис. грн).

У вересні ми порадували подарунками 9 іменинників і провели 42 спільних і індивідуальних волонтерських занять, привітали дітей із початком навчального року. Також ми розпочали освітню програму для дітей у лікарнях.

59 126 грн ми виділили для підтримки 18 підопічних сімей нашої паліативної програми (це медикаменти, медичне обладнання, матеріальна допомога) і здійснили мрії 2 дітей. Всього під нашою постійною опікою знаходиться 67 сімей. Ми також провели День пам’яті для 37 родин.

У вересні ми відправили на лікування за кордон Евеліну Олехнович і продовжуємо збір коштів на операції з ТКМ (також і на типування крові і пошук донора) для Наталки Ященко і Ярослава Чижевського.

Волонтером місяця стала Надія Даневич (facebook.com/nadiia.danevych.3). Вона активно проводить заняття у Відділенні токсикології Охматдиту, жваво цікавиться життям наших підопічних і завжди готова запропонувати свою допомогу. Також Надя допомагала нам з творчими майстер-класами для дітей на Дні пам’яті. Ми дуже раді, що ти в нашій команді, дякуємо!

Заходом місяця стала акція «Благодійність замість квітів», яка принесла нам 242 тис. грн. Дякуємо усім батькам, вчителям і партнерам, які долучилися до акції і допомогли дітям.

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 8,7%.

Жовтень буде активним: це голосування за проект медреформи охорони здоров’я у Верховній раді, контроль закупівель 2016 і 2017 років, своєчасної оплати державою закордонного лікування наших підопічних, виконання наказу по відкритих реанімаціях, а також введення благодійних СМС. А ще ми почали підготовку до Свята переможців і листопаді і розповімо вам про це трохи пізніше.

Дякуємо, що ви з нами весь цей час.