fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за вересень 2017 року

У вересні ми зібрали 2,3 млн грн. Всього за час існування Таблеточок зібрано 90,4 млн грн. Дякуємо вам!

За цей місяць ми купили ліків і витратних матеріалів на суму 2,89 млн грн. Ми зробили закупівлі для пацієнтів 6 київських і регіональних онковідділень і купили 2589 штук, упаковок та флаконів розчинів, антибактеріальних, протиблювотних, протипухлинних, протигрибкових та інших препаратів. А найбільшою нашою покупкою в місяці стали комплекти Trima Accel для тромбоцитів, плазми і еритроцитів – 414 400 грн за 74 штуки. Ми також закупили на 870 тис. грн витратних матеріалів, придбали операційний пересувний світильник (9 тис. грн) і ультразвуковий хірургічний ніж (528 тис. грн).

У вересні ми порадували подарунками 9 іменинників і провели 42 спільних і індивідуальних волонтерських занять, привітали дітей із початком навчального року. Також ми розпочали освітню програму для дітей у лікарнях.

59 126 грн ми виділили для підтримки 18 підопічних сімей нашої паліативної програми (це медикаменти, медичне обладнання, матеріальна допомога) і здійснили мрії 2 дітей. Всього під нашою постійною опікою знаходиться 67 сімей. Ми також провели День пам’яті для 37 родин.

У вересні ми відправили на лікування за кордон Евеліну Олехнович і продовжуємо збір коштів на операції з ТКМ (також і на типування крові і пошук донора) для Наталки Ященко і Ярослава Чижевського.

Волонтером місяця стала Надія Даневич (facebook.com/nadiia.danevych.3). Вона активно проводить заняття у Відділенні токсикології Охматдиту, жваво цікавиться життям наших підопічних і завжди готова запропонувати свою допомогу. Також Надя допомагала нам з творчими майстер-класами для дітей на Дні пам’яті. Ми дуже раді, що ти в нашій команді, дякуємо!

Заходом місяця стала акція «Благодійність замість квітів», яка принесла нам 242 тис. грн. Дякуємо усім батькам, вчителям і партнерам, які долучилися до акції і допомогли дітям.

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 8,7%.

Жовтень буде активним: це голосування за проект медреформи охорони здоров’я у Верховній раді, контроль закупівель 2016 і 2017 років, своєчасної оплати державою закордонного лікування наших підопічних, виконання наказу по відкритих реанімаціях, а також введення благодійних СМС. А ще ми почали підготовку до Свята переможців і листопаді і розповімо вам про це трохи пізніше.

Дякуємо, що ви з нами весь цей час.