fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за жовтень 2016 року

У жовтні ми зібрали 1,93 млн грн. Всього за час існування Таблеточок зібрано 64,19 млн грн. Дякуємо вам! За цей місяць ми купили ліків і медтехніки на суму 828,9 тис грн. Закупки були зроблені для київських та регіональних онковідділень лікарень. Ми закупили 1818 штук, упаковок і флаконів розчинів, антибактеріальних, протирвотних, протипухлинних та інших препаратів. Ми також купили 10 комплектів Trima Accel для тромбоцитів (детальний перелік є на ілюстрації).

Найбільшою нашою покупкою у цьому місяці став протипухлинний препарат Цитозар – 111 773 грн за 254 флакони.

В лікарні нарешті завезли майже всі препарати, які повинна була закупити держава. Але більшість ліків, які привезли раніше, вже закінчилась. А ще біля 20% потрібних медикаментів не купуються державою взагалі, тому ваша підтримка нам дуже потрібна. Дякуємо.

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 9,6%. З березня 2015 року частину наших адмінвитрат покриває наш партнер – VTB банк.

У жовтні ми привітали подарунками 9 іменинників в НДСЛ «Охматдит» і Київському обласному онкодиспансері і 7 підопічних паліативної програми. Ще ми провели 35 загальних і індивідуальних волонтерських занять, влаштували дітям зустріч з їхнім кумиром – виконавцем ЯрмаК, відвезли дітей на козину ферму Zinka.

Ми виділили 151 397 грн для підтримки 43 підопічних сімей нашої паліативної програми.

Волонтером місяця стала Ksenia Shemberko. Ксенія наш постійний і незамінний лікарняний волонтер. Ще, працюючи в Українській Академії Лідерства, Ксенія не забуває направляти до нас найактивніших своїх студентів. І зараз вся ця компанія ентузіастів з УАЛ Київ готується привітати дітей з Днем святого Миколая. Дякуємо і ура!

Заходом місяця став благодійний забіг на KYIV MARATHON. Наші спортсмени-фандрейзери Daria Shapovalova, Borys Danevych та Гарик Корогодський з дітьми Даниїлом, Лізою і Машею зібрали 625 393 грн. На ці гроші ми закупили дітям майже місячний запас усіх ліків.

Загальні збори на нашій фандрейзерській платформі SuperTeam (http://super.tabletochki.org) на кінець жовтня сягнули 1,9 млн грн. Все це завдяки великій кількості прекрасних волонтерських кампаній.

Дякуємо всім, хто організовував заходи і запрошував нас, хто підтримував нас на акціях, дякуємо волонтерам, дякуємо кожному з вас.

Друзі, дякуємо, що ви з нами весь цей час. Попереду у нас збір коштів на лікування Ярослава Коломійця і Назарія Цьоми, контроль закупівель 2016 року, боротьба за впровадження наказу про відкриті реанімації, введення благодійних СМС і багато іншого. Ми все ще занепокоєні через несвоєчасну закупівлю ліків і оплату державою закордонного лікування наших підопічних. Ми дуже сподіваємось на вашу допомогу.