fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за жовтень 2016 року

У жовтні ми зібрали 1,93 млн грн. Всього за час існування Таблеточок зібрано 64,19 млн грн. Дякуємо вам! За цей місяць ми купили ліків і медтехніки на суму 828,9 тис грн. Закупки були зроблені для київських та регіональних онковідділень лікарень. Ми закупили 1818 штук, упаковок і флаконів розчинів, антибактеріальних, протирвотних, протипухлинних та інших препаратів. Ми також купили 10 комплектів Trima Accel для тромбоцитів (детальний перелік є на ілюстрації).

Найбільшою нашою покупкою у цьому місяці став протипухлинний препарат Цитозар – 111 773 грн за 254 флакони.

В лікарні нарешті завезли майже всі препарати, які повинна була закупити держава. Але більшість ліків, які привезли раніше, вже закінчилась. А ще біля 20% потрібних медикаментів не купуються державою взагалі, тому ваша підтримка нам дуже потрібна. Дякуємо.

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 9,6%. З березня 2015 року частину наших адмінвитрат покриває наш партнер – VTB банк.

У жовтні ми привітали подарунками 9 іменинників в НДСЛ «Охматдит» і Київському обласному онкодиспансері і 7 підопічних паліативної програми. Ще ми провели 35 загальних і індивідуальних волонтерських занять, влаштували дітям зустріч з їхнім кумиром – виконавцем ЯрмаК, відвезли дітей на козину ферму Zinka.

Ми виділили 151 397 грн для підтримки 43 підопічних сімей нашої паліативної програми.

Волонтером місяця стала Ksenia Shemberko. Ксенія наш постійний і незамінний лікарняний волонтер. Ще, працюючи в Українській Академії Лідерства, Ксенія не забуває направляти до нас найактивніших своїх студентів. І зараз вся ця компанія ентузіастів з УАЛ Київ готується привітати дітей з Днем святого Миколая. Дякуємо і ура!

Заходом місяця став благодійний забіг на KYIV MARATHON. Наші спортсмени-фандрейзери Daria Shapovalova, Borys Danevych та Гарик Корогодський з дітьми Даниїлом, Лізою і Машею зібрали 625 393 грн. На ці гроші ми закупили дітям майже місячний запас усіх ліків.

Загальні збори на нашій фандрейзерській платформі SuperTeam (http://super.tabletochki.org) на кінець жовтня сягнули 1,9 млн грн. Все це завдяки великій кількості прекрасних волонтерських кампаній.

Дякуємо всім, хто організовував заходи і запрошував нас, хто підтримував нас на акціях, дякуємо волонтерам, дякуємо кожному з вас.

Друзі, дякуємо, що ви з нами весь цей час. Попереду у нас збір коштів на лікування Ярослава Коломійця і Назарія Цьоми, контроль закупівель 2016 року, боротьба за впровадження наказу про відкриті реанімації, введення благодійних СМС і багато іншого. Ми все ще занепокоєні через несвоєчасну закупівлю ліків і оплату державою закордонного лікування наших підопічних. Ми дуже сподіваємось на вашу допомогу.