fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Звіт за травень 2016 року

У травні ми зібрали 2,02 млн грн. Усього за час існування фонду зібрано 53,4 млн. грн. Дякуємо вам!

За цей місяць ми купили ліків та медтехніки на суму 950 тис. грн. Закупки були зроблені для київських та регіональних онковідділень лікарень. Ми закупили 1758 штук, упаковок і флаконів розчинів, антибактеріальних, протирвотних, протипухлинних та інших препаратів, а також фільтрів, катетерів і антикоагулянтів (докладний перелік є на ілюстрації).

Найбільшою нашою покупкою в цьому місяці став протипухлинний препарат Адцетрис для нашої Маші Кміти – 128 158 грн за 3 упаковки.

Заявок на ліки, як і раніше, надходить дуже багато й зі всієї України. І ми не знаємо, як би ми впорались без вас. На жаль, найближчим часом ситуація не покращиться – держзакупівлі цих ліків затримуються, а точніше – не проводяться за більшою частиною позицій вже другий рік. Але діти не можуть залежати від волі чиновників. Дякуємо вам за підтримку!

Цього місяця наші адмінвитрати склали 5,17%. З березня 2015 року частину наших адмінвитрат покриває наш партнер – банк VTB Україна.

У травні ми відправили на лікування до Польщі та Італії Максима Сирчіна та Віталіка Галицького. Однак за лікування дітей ще не сплачено, і ми й досі чекаємо на гарантійні листи Міністерства охорони здоров’я України на оплату операцій. Ми виконали бажання нашого паліативного підопічного у вигляді футбольного м’яча й футболки з автографами команди Шахтар, привітали 7 іменинників з днем народження, провели з волонтерами 45 загальних та індивідуальних занять у підопічних лікарнях та організували візит до підопічних ведучих каналу «Футбол», лялькового театру, лікарняних клоунів та прокотили відділеннями наш Візок радості.

Також ми виділили 165 991 грн. для підтримки 29 підопічних нашої паліативної програми.

Цього місяця разом із вами ми допомогли провести 3 благодійних аукціони, взяли участь у 5 заходах і продали багато доброї сувенірної продукції. Найбільше (57 227 грн.) нам принесли благодійні проекти учнів Новопечерської школи. Дякуємо всім компаніям, закладам і вам!

Волонтерами цього місяця стали автоволонтери Геннадій Гаркавенко і Костянтин Бабенко, фотограф і волонтер на ярмарках Ася Родніна і фотограф Наталя Воробйова, а також Ірина Ракіта, яка регулярно допомагає нам із плакатами для побажань в аеропорті. Дякуємо вам!

Дякуємо всім, хто організовував заходи і запрошував нас, хто підтримував нас на акціях, дякуємо волонтерам, дякуємо кожному із вас.

Друзі, дякуємо, що ви з нами весь цей час. Цього місяця у нас були перемоги (результативні наради і позитивна відповідь МОЗ щодо відкритих реанімацій, отримання великого гранту від Trip Advisor на розвиток паліативної програми, про який ми ще докладно напишемо, та інші радості). Однак ми й досі хвилюємось з приводу закупівель ліків, з приводу сплати державою закордонного лікування 6 наших підопічних і з приводу літа, яке традиційно вважається низьким сезоном як у бізнесі, так і в благодійності. Ми дуже розраховуємо на вашу допомогу.