fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У листопаді завдяки вам

426 дітей

отримали допомогу

11 742 239 гривень

сума допомоги

У листопаді завдяки благодійникам:

— Діти отримали ліки, у тому числі з-за кордону, витратні матеріали та пройшли обстеження загальною вартістю 3,6 мільйона гривень. Це життєво важливі речі, без яких одужання неможливе.

— Ще 2 мільйони гривень спрямовано на підтримку українських лікарень. Завдяки благодійникам та партнерам фонд купує ліки та витратні матеріали не лише адресно сім’ям, а й дитячим онкологічним відділенням. Також ми покращуємо умови лікування.

Зокрема:

 • У листопаді фонд придбав джерело безперебійного харчування для медичного обладнання Львівської лікарні інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги. Після ураження української енергетики обстрілами такі прилади дуже потрібні в лікарнях.
 • У листопаді також було впроваджено лабораторну систему ЛІС у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.Вона об’єднує різні лабораторні прилади і дозволяє автоматично реєструвати, передавати дані та результати аналізів просто на електронну пошту лікарю. Це значно пришвидшує обробку даних та знижує ризик людської помилки. 30 тисяч євро на це зібрала компанія Bosch, влаштувавши спортивну ініціативу Move for the Future до свого 30-річчя в Україні. Дякуємо, що посвячуєте свої свята дітям! Вони наше майбутнє.
 • — На навчання та фінансову допомогу лікарям у рамках програми підтримки та неперервного розвитку медичного персоналу направлено 627 тисяч гривень. 147 медиків взяли участь у заходах програми у грудні. Підтримка лікарів залишається нашим стратегічним проектом, незважаючи на повномасштабне вторгнення, адже саме медичні працівники є рушіями змін у сфері дитячої онкології.

  — Витрати паліативної програми становили 840 тисяч гривень. Ми підтримуємо дітей, яких не можна вилікувати, аби вони до останнього жили без болю та в комфорті. Організовуємо для них консультації лікарів, психологів, заняття з реабілітологами, надаємо ліки та необхідні для догляду речі, здійснюємо мрії.

  — 578 тисяч гривень направили на оренду амбулаторних квартир у Києві та Львові для немісцевих батьків, яких виписали з лікарні, але яким все ще потрібні часті аналізи та процедури. На цьому етапі лікування сім’ї фінансово виснажені і не можуть за власний кошт орендувати житло.

  — 433 тисячі гривень — витрати на психологічну допомогу для дітей та їхніх рідних. Професійна допомога підтримує сім’ї у сильному стресі та додає сил на боротьбу з хворобою.

  — 670 тисяч гривень — підтримка дитинства на всіх етапах. Діти, які борються з раком, це насамперед просто діти. Щоб мати сили подолати хворобу, їм потрібні позитивні емоції. Тому фонд організовує творчі майстер-класи, урочисті виписки з лікарні, подарунки, кемпі та комунікативні клуби після лікування.

  — 99 тисяч гривень спрямували на евакуацію за кордон дітей, які не можуть отримати необхідного лікування в Україні. Зокрема на оплату проїзду; переклади медичної документації; виплату разової фінансової допомоги на витрати, пов’язані із раптовим переїздом.

  — Родини, що перебувають за кордоном, отримали фінансову та побутову допомогу на 839 тисяч гривень. Ми поруч, де б не були наші підопічні.

  Витрати на утримання фонду у листопаді 2023 року становили 16,5%.

  Ви можете переглянути детальний фінансовий звіт, натиснувши відповідну кнопку.

  Дякуємо за вашу доброту та щедрість. Ви — надійна опора для дітей, які борються з раком!