fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Допомога Україні з 24 лютого по 31 березня

800 дітей та їхніх сімей

отримали допомогу з евакуацією

20 443 891 гривня

сума допомоги

Війна змінила наші плани, але не нашу головну мету – допомагати.

На 20,44 мільйона гривень ми з вами допомогли Україні з 24 лютого по 31 березня.

800 дітей і сімей отримали допомогу фонду з евакуацією, в тому числі діти, позбавлені батьківського піклування, які не є підопічними фонду. Пріоритетом «Таблеточок» залишається підтримка онкохворих дітей та їхніх родин. Вже понад 400 дітей з онкологічними та гематологічними діагнозами отримали допомогу з евакуацією. Адже запліснявілі лікарняні бомбосховища зводять нанівець усі результати лікування.

Щоб діти з важкими хворобами могли продовжити лікування, фонд разом з St. Jude Global, Західноукраїнським спеціалізованим дитячим медичним центром (ЗУСДМЦ), польським фондом Herosi Foundation, урядом Польщі, а також українськими та міжнародними партнерами організував медичні евакуаційні конвої за кордон, а також допоміг деяким підопічним переміститися у безпечніші місця в межах України. 96 родин отримали фінансову підтримку.

Деякі діти продовжують лікування в Україні. Саме тому фонд матеріально підтримує онкоцентри та медиків, що там працюють. Зокрема підтримку на розвиток інфраструктури та оснащення отримав ЗУСДМЦ у Львові, який є тимчасовим хабом під час евакуації дітей за кордон.

А завдяки партнерству з іншими організаціями та волонтерами «Таблеточки» допомогли лікарням покрити потреби не лише онкологічних відділень.

4,7 мільйона гривень спрямували на допомогу прифронтовим лікарням та військовому шпиталю. Зокрема закупили ліжки-каталки, їжу, медикаменти.

Фінансово підтримали інтіціативу Життєлюб, HelpUkraine.center та ТЫ НЕ ОДИН із закупівлі інсуліну, L-тироксину, антикоагулянтів та ліки для пацієнтів з кардіологічними проблемами на 3,52 мільйона гривень; а також матеріально підтримали ініціативу Армія СОС і Тата Кеплер із придбання 2000 аптечок для військових на 6,05 мільйона гривень.

Дякуємо кожному благодійнику за підтримку! Ми сильні, коли єдині!

Витрати на утримання фонду з 24 лютого по 31 березня 2022 року склали 7.1%.