fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Допомога Україні з 24 лютого по 31 березня

800 дітей та їхніх сімей

отримали допомогу з евакуацією

20 443 891 гривня

сума допомоги

Війна змінила наші плани, але не нашу головну мету – допомагати.

На 20,44 мільйона гривень ми з вами допомогли Україні з 24 лютого по 31 березня.

800 дітей і сімей отримали допомогу фонду з евакуацією, в тому числі діти, позбавлені батьківського піклування, які не є підопічними фонду. Пріоритетом «Таблеточок» залишається підтримка онкохворих дітей та їхніх родин. Вже понад 400 дітей з онкологічними та гематологічними діагнозами отримали допомогу з евакуацією. Адже запліснявілі лікарняні бомбосховища зводять нанівець усі результати лікування.

Щоб діти з важкими хворобами могли продовжити лікування, фонд разом з St. Jude Global, Західноукраїнським спеціалізованим дитячим медичним центром (ЗУСДМЦ), польським фондом Herosi Foundation, урядом Польщі, а також українськими та міжнародними партнерами організував медичні евакуаційні конвої за кордон, а також допоміг деяким підопічним переміститися у безпечніші місця в межах України. 96 родин отримали фінансову підтримку.

Деякі діти продовжують лікування в Україні. Саме тому фонд матеріально підтримує онкоцентри та медиків, що там працюють. Зокрема підтримку на розвиток інфраструктури та оснащення отримав ЗУСДМЦ у Львові, який є тимчасовим хабом під час евакуації дітей за кордон.

А завдяки партнерству з іншими організаціями та волонтерами «Таблеточки» допомогли лікарням покрити потреби не лише онкологічних відділень.

4,7 мільйона гривень спрямували на допомогу прифронтовим лікарням та військовому шпиталю. Зокрема закупили ліжки-каталки, їжу, медикаменти.

Фінансово підтримали інтіціативу Життєлюб, HelpUkraine.center та ТЫ НЕ ОДИН із закупівлі інсуліну, L-тироксину, антикоагулянтів та ліки для пацієнтів з кардіологічними проблемами на 3,52 мільйона гривень; а також матеріально підтримали ініціативу Армія СОС і Тата Кеплер із придбання 2000 аптечок для військових на 6,05 мільйона гривень.

Дякуємо кожному благодійнику за підтримку! Ми сильні, коли єдині!

Витрати на утримання фонду з 24 лютого по 31 березня 2022 року склали 7.1%.