fbpx

100 днів після ТКМ

У вересні 2019 року Ірі поставили діагноз – мієлоїдний гострий лейкоз, тобто рак крові. З того часу родина дівчинки пережила стадію заперечення діагнозу, багато сліз і запевнення лікарів, що у доньки немає шансів одужати.

Іру відмовлялися лікувати не тільки в Україні, а й  Німеччині, Італії, Ізраїлї та Білорусі.

Аж поки сім’я не зустріла завідувача відділення ТКМ лікарні «Охматдит» Олександра Лисицю. Саме він зробив дівчині пересадку кісткового мозку. Цей день родина вважає другим днем народження Іри. 

Днями виповнилося 100 днів з дня проведення ТКМ і стан дівчинки вселяє оптимізм.

Звісно, попереду в Іри та її родини ще багато випробувань.

«Ми всі розуміємо, що сьогоднішня ремісія може закінчитися в будь-який момент, – говорить її мама Наталя, – але ми будемо просити Бога, щоб вона тривала якомога довше. Ну хоча б років 50. Ми навчилися цінувати кожну прожиту хвилину, навчилися любити життя, природу, воду, повітря…»

Родина дякує своїм лікарям, а ми – нашим благодійникам за дорогі препарати для Іри і за усмішку на її обличчі під час одного із заходів, що ми влаштовуємо для наших підопічних.

Дякуємо, що даєте дітям шанс!

Продовжуйте допомагати їм та їхнім родинам!

Далі буде…

Дякуємо за допомогу

2 роки

Сашко

У дворічному Саші складно впізнати дитину, що хворіє практично від народження. У Саші багато енергії і жаги до життя. Лікарі вважають, що трансплантація кісткового мозку має шанс зробити його повністю здоровою дитиною.

Детальніше
17 років

Тоня

Тоня вже вдруге перемогла рак. 25 січня 2020 року її виписали з лікарні після трансплантації кісткового мозку.

Детальніше
18 років

Інна

12 квітня 2021 року Інна померла. Співчуваємо родині дівчини.

Детальніше
УСІ ДІТИ