fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У листопаді 2021 року в Іри стався рецидив раку крові. На жаль, хвороба виявилася сильнішою. Іра отримала необхідну допомогу в рамках паліативної програми, здійснила свою давню мрію політати на літаку та знялася у сімейній фотосесії.

Дякуємо, що були поруч з Ірою та її сім’єю щодня.

Історія Іри

У вересні 2019 року Ірі поставили діагноз – мієлоїдний гострий лейкоз, тобто рак крові. З того часу родина дівчинки пережила стадію заперечення діагнозу, багато сліз і запевнення лікарів, що у доньки немає шансів одужати.

Іру відмовлялися лікувати не тільки в Україні, а й  Німеччині, Італії, Ізраїлї та Білорусі.

Аж поки сім’я не зустріла завідувача відділення ТКМ лікарні «Охматдит» Олександра Лисицю. Саме він зробив дівчині пересадку кісткового мозку. Цей день родина вважає другим днем народження Іри. 

Днями виповнилося 100 днів з дня проведення ТКМ і стан дівчинки вселяє оптимізм.

Звісно, попереду в Іри та її родини ще багато випробувань.

«Ми всі розуміємо, що сьогоднішня ремісія може закінчитися в будь-який момент, – говорить її мама Наталя, – але ми будемо просити Бога, щоб вона тривала якомога довше. Ну хоча б років 50. Ми навчилися цінувати кожну прожиту хвилину, навчилися любити життя, природу, воду, повітря…»

Родина дякує своїм лікарям, а ми – нашим благодійникам за дорогі препарати для Іри і за усмішку на її обличчі під час одного із заходів, що ми влаштовуємо для наших підопічних.

Пам’ятаємо

УСІ ДІТИ