fbpx

100 днів після ТКМ

Рік тому у вересні Ірі поставили діагноз – мієлоїдний гострий лейкоз, тобто рак крові. З того часу родина дівчинки пережила стадію заперечення діагнозу, багато сліз і запевнення лікарів, що у доньки немає шансів одужати.

Іру відмовлялися лікувати не тільки в Україні, а й  Німеччині, Італії, Ізраїлї та Білорусі.

Аж поки сім’я не зустріла завідувача відділення ТКМ лікарні Охматдит Олександра Лисицю і 5 червня він зробив дитині пересадку кісткового мозку. Цей день родина вважає другим днем народження Іри. 

Днями виповнилося 100 днів з дня проведення ТКМ і стан дівчинки вселяє оптимізм.

Звісно, попереду в Іри та її родини ще багато випробувань.

“Ми всі розуміємо, що сьогоднішня ремісія може закінчитися в будь-який момент, – говорить її мама Наталя, – але ми будемо просити Бога, щоб вона тривала якомога довше. Ну хоча б років 50. Ми навчилися цінувати кожну прожиту хвилину, навчилися любити життя, природу, воду, повітря…”

Родина дякує своїм лікарям, а ми – нашим благодійникам за дорогі препарати для Іри і за усмішку на її обличчі під час одного із заходів, що ми влаштовуємо для наших підопічних.

Дякуємо, що даєте дітям шанс!

Продовжуйте допомагати їм та їхнім родинам!

Далі буде…

Потрібна допомога

4 роки

Фелікс і тато

«Я був єдиним чоловіком в обох відділеннях, але до мене там вже були батьки. Тобто, чоловік у палаті з дитиною – це більше не рідкість».

Детальніше ДОПОМОГТИ
17 років

Інна

У Інни рак легені. Шанс на одужання може дати пембролізумаб. Допоможіть Інні та іншим нашим підопічним отримати життєво важливі ліки.

Детальніше ДОПОМОГТИ
2 роки

Сашко

У дворічному Саші складно впізнати дитину, що хворіє практично від народження. У Саші багато енергії і жаги до життя. Лікарі вважають, що трансплантація кісткового мозку має шанс зробити його повністю здоровою дитиною.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ