fbpx

Підлітковий вік – складний період. Особливо, якщо доводиться боротися з раком.

Свій перехідний вік Вероніка переходить у лікарні. Так каже її мама. Зараз вона разом з донькою знаходиться у в Київському обласному онкологічному диспансері, де дівчина бореться з раком крові. Вероніка вже пройшла перший курс хіміотерапії та готується до другого.

Шанс на одужання може дати трансплантація кісткового мозку. Ніхто з родини не підійшов для донації, тому донора шукають в українському та закордонному реєстрах.

В перервах між лікуванням дівчина охоче малює і вправно плете прикраси з бісеру. І мріє про вишивання бісером картин. До хвороби Вероніка займалася бісером і малюванням на гуртках, а ще відвідувала курси дизайну. Це наштовхнуло її на ідею опанувати професію дизайнера.

Думки про майбутнє дають сили для боротьби з хворобою. Понад усе Вероніка мріє одужати, щоб повернутися додому до сестер і братика, якому щойно виповнилося чотири. А ще, щоб поласувати усіма забороненими на час лікування смаколиками.

Наблизити Вероніку до здійснення її мрії можете ви. Зробіть благодійний внесок і подаруйте їй та іншим підопічним фонду шанс на одужання!

І далі буде!

Потрібна допомога

7 років

Ксенія

Зараз семирічна Ксенія проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері – у неї рак крові.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої. У Жені рак мозку.

Детальніше ДОПОМОГТИ
5 років

Іванка

Минулого літа Іванка відсвяткувала п’ятиліття і радісно пішла до садочка та на секцію акробатики. А восени у неї з’явилися перші симптоми раку крові. З листопада дитина лікується в Київському обласному онкологічному диспансері.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ