fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Підлітковий вік – складний період. Особливо, якщо доводиться боротися з раком.

Свій перехідний вік Вероніка переходить у лікарні. Так каже її мама. Зараз вона разом з донькою знаходиться у в Київському обласному онкологічному диспансері, де дівчина бореться з раком крові. Вероніка вже пройшла перший курс хіміотерапії та готується до другого.

Шанс на одужання може дати трансплантація кісткового мозку. Ніхто з родини не підійшов для донації, тому донора шукають в українському та закордонному реєстрах.

В перервах між лікуванням дівчина охоче малює і вправно плете прикраси з бісеру. І мріє про вишивання бісером картин. До хвороби Вероніка займалася бісером і малюванням на гуртках, а ще відвідувала курси дизайну. Це наштовхнуло її на ідею опанувати професію дизайнера.

Думки про майбутнє дають сили для боротьби з хворобою. Понад усе Вероніка мріє одужати, щоб повернутися додому до сестер і братика, якому щойно виповнилося чотири. А ще, щоб поласувати усіма забороненими на час лікування смаколиками.

Наблизити Вероніку до здійснення її мрії можете ви. Зробіть благодійний внесок і подаруйте їй та іншим підопічним фонду шанс на одужання!

І далі буде!

Пам’ятаємо

УСІ ДІТИ