fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Потрібна допомога

4 роки

Дмитро

Дмитрик — дуже непосидюча дитина. Однак його іграм часто заважає боротьба з раком нирки. Допоможіть повернути хлопчику безтурботне дитинство.

Детальніше ДОПОМОГТИ
12 років

Даніель

Даніель мріє стати футболістом, як Мессі, але через хворобу спортивні заняття довелося відкласти. Хлопчик бореться з раком лімфовузлів.

Детальніше ДОПОМОГТИ
7 років

Дмитро

Дмитро вже понад рік бореться з раком крові у Києві. Він мріє повернутися додому в Одеську область та піти до школи. Але для цього потрібно одужати. Підтримайте хлопчика та інших сміливих дітей.

Детальніше ДОПОМОГТИ
2 роки

Христина

Христинка бореться з раком мозку. Вона пройшла вже 16 курсів хімієтерапії і потребує вашої підтримки.

Детальніше ДОПОМОГТИ
11 років

Богдан

Богдан бореться з раком лімфовузлів у Київському обласному онкологічному диспансері. Хлопчик мріє повернутися до школи — допоможіть йому в цьому.

Детальніше ДОПОМОГТИ
9 років

Алія

Алія відважно бореться з раком нирок. Вона вже перенесла операцію та проходить курс з 27 блоків хімієтерапії. Дівчинці дуже потрібна ваша підтримка, щоб здолати хворобу.

Детальніше ДОПОМОГТИ