fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Потрібна допомога

5 років

Олег

Олег активний і веселий хлопчик. Він сміливо бореться з важким раком нирки, не втрачаючи оптимізму. Допоможіть йому одужати і повернутися додому, до сестри-близнючки.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Ілона

На початку повномасштабного вторгнення росії Ілона з мамою виїхали до Польщі, а потім — до Німеччини. Згодом повернулись додому. А за кілька тижнів дівчинці стало зле і в її мозку знайшли пухлину. Вона вже більше року бореться з хворобою.

Детальніше ДОПОМОГТИ
7 років

Влад

Влад зі Львова — жвава і компанійська дитина. На свій день народження він стрибав на батуті з друзями, аж раптом поскаржився на біль у спині. Це був перший симптом раку крові.

Детальніше ДОПОМОГТИ
6 років

Максим

Максим із Запоріжжя займається бойовим мистецтвом ушу. Йому добре вдається — вже за кілька місяців після початку занять хлопчик виграв три медалі. Та невдовзі він раптово потрапив до лікарні з важким захворюванням крові. Допоможіть Максиму та іншим дітям одужати.

Детальніше ДОПОМОГТИ
4 роки

Дмитро

Дмитрик — дуже непосидюча дитина. Однак його іграм часто заважає боротьба з раком нирки. Допоможіть повернути хлопчику безтурботне дитинство.

Детальніше ДОПОМОГТИ
12 років

Даніель

Даніель мріє стати футболістом, як Мессі, але через хворобу спортивні заняття довелося відкласти. Хлопчик бореться з раком лімфовузлів.

Детальніше ДОПОМОГТИ