fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Потрібна допомога

6 років

Рома

Кількість бід, які випали 6-річному Ромі, важко осягнути. Спершу жахливі обстріли рідного міста на Донеччині, потім — поранення старшого брата на фронті, смерть мами через хворобу, а за два тижні після втрати — власний страшний діагноз: рак крові.

Детальніше ДОПОМОГТИ
5 років

Роксолана

Роксолана настільки смілива дівчинка, що ніколи не плаче, коли в неї беруть аналізи. А ще вона щоразу дякує медсестрам за те, що допомагають одужувати. Допомагайте і ви!

Детальніше ДОПОМОГТИ
7 років

Кирило

Позитив і живчик. Так нашого підопічного 4-річного Кирила з Львівщини називає його мама. Восени минулого року лікарі знайшли у животі хлопчика пухлину. Відтоді він лікується у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Кіра

Хвороба у Кіри з Житомира розпочалась зі звичайного нежитю. Та, на жаль, звичайне лікування не допомогло. Лікарі знайшли агресивну пухлину у її носі. І тепер вона відчайдушно бореться з раком в «Охматдиті».

Детальніше ДОПОМОГТИ
10 років

Євгенія

Женя обожнює ліпити з пластиліну та глини, вʼязати, викладати мозаїку, готувати солодощі. Усі ці заняття для дівчинки не просто приємні, а й корисні, бо допомагають розвивати дрібну моторику. Женя бореться з раком мозку, відколи їй виповнилося три роки.

Детальніше ДОПОМОГТИ
2 роки

Влас

Влас — ще зовсім маленький і не до кінця усвідомлює, яке важке лікування він проходить. Коли приїжджає в лікарню на хімієтерапію, сідає на ліжко і заявляє, що лишається дивитись мультики.

Детальніше ДОПОМОГТИ