fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

«Швидше б вечір і ніч минули», – так сказала чотирирічна Стефанія напередодні виписки.

У сукні й чобітках, як в Ельзи з мультика, вона відсвяткувала завершення важливого етапу лікування.

У подарунок отримала рожевий самокат і вже чекає на можливість випробувати його. Стефанія обожнює машинки й техніку. Вдома має цілу колекцію!

Та через хворобу дівчинка змушена була залишити улюблені іграшки, садочок, друзів і фактично переїхати у лікарню.

Навесні Стефанія була на прийомі у педіатра – нізвідки з’явилася підвищена температура. Думали, що це звична весняна застуда. Виявилося – рак крові.

Завдяки пересадці кісткового мозку, яку провели в НДСЛ «Охматдит», у Стефанії з’явився шанс одужати. Зараз вона навідується в лікарню лише на огляди та процедури.

Мріє повернутися додому в Дніпро та знову піти в садочок, де на неї чекають друзі. 

Дякуємо, що наближаєте здійснення мрій Стефанії та інших дітей, які просто зараз борються з раком.

Далі буде завдяки вам! 

Дякуємо за допомогу

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше
13 років

Богдан

Богдан проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері.

Детальніше
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої.

Детальніше
УСІ ДІТИ