fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Під шапкою у Іллі ховається свіжа стрижка – перша після того, як відросло волосся після хіміотерапії.

Іллі чотири, і він цілком звичайний хлопчик. Любить гратися надворі з однолітками, малювати і мультик «Щенячий патруль». Трохи сором’язливий. 

«Дитина, як дитина. Якщо хтось побачить на вулиці, то й не скаже, що пройшов через таке лікування», – каже мама. 

Півтора роки тому у Іллі виявили рак крові. Розпочали лікування, щойно отримали аналізи. З березня 2021-го року хлопчик продовжує лікування вдома – отримує підтримуючу хіміотерапію.

Сьогодні Ілля заново знайомиться зі світом, який був недоступним для нього під час тривалого перебування в лікарні. Основна задача мами зараз – адаптувати сина до звичного життя чотирирічного хлопчика. 

Завдяки вашій підтримці Ілля та інші підопічні фонду отримують не лише необхідне лікування, але й психосоціальну реабілітацію. Вона є дуже важливою для дітей після тривалої ізоляції. Разом з мамою Ілля бере участь в екскурсіях та поїздках, які організовує фонд.

Дякуємо вам за всебічну підтримку дітей та їхніх сімей!

Дякуємо за допомогу

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше
13 років

Богдан

Богдан проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері.

Детальніше
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої.

Детальніше
УСІ ДІТИ