fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Під шапкою у Іллі ховається свіжа стрижка – перша після того, як відросло волосся після хіміотерапії.

Іллі чотири, і він цілком звичайний хлопчик. Любить гратися надворі з однолітками, малювати і мультик «Щенячий патруль». Трохи сором’язливий. 

«Дитина, як дитина. Якщо хтось побачить на вулиці, то й не скаже, що пройшов через таке лікування», – каже мама. 

Півтора роки тому у Іллі виявили рак крові. Розпочали лікування, щойно отримали аналізи. З березня 2021-го року хлопчик продовжує лікування вдома – отримує підтримуючу хіміотерапію.

Сьогодні Ілля заново знайомиться зі світом, який був недоступним для нього під час тривалого перебування в лікарні. Основна задача мами зараз – адаптувати сина до звичного життя чотирирічного хлопчика. 

Завдяки вашій підтримці Ілля та інші підопічні фонду отримують не лише необхідне лікування, але й психосоціальну реабілітацію. Вона є дуже важливою для дітей після тривалої ізоляції. Разом з мамою Ілля бере участь в екскурсіях та поїздках, які організовує фонд.

Дякуємо вам за всебічну підтримку дітей та їхніх сімей!

Дякуємо за допомогу

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше
13 років

Богдан

Богдан проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері.

Детальніше
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої.

Детальніше
УСІ ДІТИ