fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Вперше за довгі місяці Ілля взяв до рук скрипку. Тривала боротьба з раком виснажила хлопця і вправні пальці злегка тремтіли на струнах. Але він впорався і дограв.

Так само, зібравшись з духом, Ілля впорався зі складним лікуванням в лікарні. У відділенні трансплантації кісткового мозку НДСЛ «Охматдит» хлопець пройшов пересадку кісткового мозку – зробив крок на зустріч одужанню.

Попереду в Іллі продовження лікування і регулярні візити в лікарню. А ще кулінарний майстер-клас! Ілля обожнює готувати й частувати свою велику родину випічкою. Тому в день виписки шефиня та рестораторка Ольга Мартиновська подарувала Іллі сертифікат на участь у її кулінарному майстер-класі.

Велике бажання повернутися до кулінарії та музики підтримують Іллю впродовж усього лікування. А ще його підтримуєте ви.

Ілля знову зіграв на скрипці саме завдяки вам! Це ви здатні наближати Іллю та інших підопічних фонду до одужання!

Пам’ятаємо

УСІ ДІТИ