fbpx

Коли малому Іллі пропонували цукерку, він брав її в одну руку, а іншу простягав за другою – для сестри. Зараз Іллі 14, у нього вже шість братів і сестер, а він такий же турботливий і ніжний брат. В лікарні він найбільше сумує за родиною. Та скрипкою.

Перші симптоми недуги Ілля відчув ще наприкінці 2019 року. У нього несподівано і сильно почали набрякати, а потім і боліти, суглоби. Майже рік хлопця лікували від артриту. І тільки наприкінці минулого року йому встановили правильний діагноз – рак крові.

Зараз Ілля лікується в Київському обласному онкологічному диспансері і, як усі підлітки, гнітиться надмірною увагою до нього зі сторони дорослих. Йому зараз хочеться самотності і незалежності. А ще – готувати вдома улюблену випічку і грати на скрипці.

Музикою хлопець займається вже сім років. Спочатку без особливої пристрасті, а тепер цього складного музичного інструменту йому не вистачає. В лікарню скрипку не принесеш.

Давайте разом зробимо так, щоб Ілля, і такі діти, як він, швидше повернулися до своїх улюблених занять.

Допоможіть їм перемогти рак!

І далі буде!

Потрібна допомога

2 роки

Сашко

У дворічному Саші складно впізнати дитину, що хворіє практично від народження. У Саші багато енергії і жаги до життя. Лікарі вважають, що трансплантація кісткового мозку має шанс зробити його повністю здоровою дитиною.

Детальніше ДОПОМОГТИ
17 років

Інна

У Інни рак легень та мозку. Стримати хворобу і покращити її стан може дорогий лікарський препарат алектініб. Допоможіть Інні і таким дітям, як вона, отримати життєво важливі ліки.

Детальніше ДОПОМОГТИ
18 років

Настя

Історія Насті – це історія про те, як не здатися попри будь-які перешкоди. Підтримайте дітей внеском. Давайте разом додамо їм сил для боротьби.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ