fbpx

Лікування за кордоном

Є види лікування і обстежень, які поки що недоступні в Україні. «Таблеточки» готові допомогти у такій ситуації — відправивши дитину, хвору на рак, за кордон. Ось неповний перелік захворювань, із лікуванням яких ми можемо допомогти, а також інших послуг.

Трансплантація стовбурових клітин від неродинного донора

Допоможемо в зборі коштів для оплати трансплантації стовбурових клітин від неродинного донора за кордоном у лікарнях, що відповідають вимогам фонду щодо прийнятної статистики одужання дітей і вартості лікування. Перелік лікарень уточнюйте в наших фахівців.

Ретинобластома

Допоможемо в оплаті лікування ретинобластоми за кордоном за умови, що лікарі-експерти фонду підтвердив, що таке лікування в Україні є неможливим або менш ефективним.

mIBG-сканування

Допоможемо в організації та оплаті mIBG сканування (сцинтиграфії) у лікарні в Бергамо, Італія.

Квитки на авіаперельоти

Допоможемо в межах квоти отримати безкоштовні квитки на рейси Міжнародних Авіаліній України в рамках гуманітарної програми авіакомпанії «Під крилом». Якщо квота на відповідний місяць вичерпана, то допоможемо купити авіаквитки для поїздки на лікування, яке не доступне в Україні. Це квитки для хворої дитини та одного з її батьків чи опікунів. 

Психологічна допомога

Забезпечимо дистанційною підтримкою та консультаціями психолога під час перебування родини на лікуванні за кордоном.

Оплата проживання

В окремих випадках допоможемо в оплаті проживання та харчування під час лікування за кордоном.

Важливо знати

Фонд «Таблеточки» не оплачує повну вартість лікування дітей за кордоном, адже цим займається Міністерство охорони здоров’я України. Фонд є партнером батьків і надає супутню допомогу під час закордонного лікування: оплату пошуку донора, житла, харчування, вартості додаткових медичних послуг, які не оплачуються МОЗом, та інших витрат.

Батьки мають право вибрати, в якій клініці лікуватиметься їхня онкохвора дитина. Фонд «Таблеточки» лишає за собою право підтримати лікування в тій клініці, де, за рівних умов якості надання послуг і очікуваних результатів, вартість лікування є нижчою.

Фонд не допомагає дітям і їхнім батькам, які вже перебувають на лікуванні за кордоном. Адже в такому разі експерти фонду не можуть перевірити необхідність закордонного лікування.

 

 

Як ми можемо допомогти

Допомога хворим дітям

Допомагаємо з обстеженнями, встановленням діагнозу, пошуком і придбанням ліків, лікуванням в Україні.

Детальніше
Психологічна допомога

Правильний психологічний настрій допомагає пацієнтам проходити лікування.

Детальніше
Паліативна допомога

Кожен день, тиждень або рік життя вашої дитини має значення. Для неї, для вас і для нас.

Детальніше
Інформаційна допомога

Контакти інших благодійних фондів, куди ви можете звернутися.

Детальніше