fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Допомога хворим дітям

Перелік того, що потрібно дитині, яка бореться з раком, дуже великий. Ось приблизний, але не вичерпний список видів допомоги, яку надає фонд «Таблеточки» для лікування дитини в Україні.

Ліки
Купимо протипухлинні, протигрибкові, антибактеріальні та інші препарати. Наші волонтери допоможуть купити за кордоном незареєстровані в Україні ліки.

Обстеження
Допоможемо в оплаті необхідних аналізів і обстежень в Україні за призначенням лікаря та за умови неможливості пройти такі обстеження безкоштовно (про лікування дітей за кордоном читайте в розділі «Лікування та підтримка родин за кордоном»).

Протези, імпланти
Допоможемо в оплаті протезів, ендопротезів, імплантів, необхідність встановлення яких викликана лікуванням онкологічної хвороби.

Амбулаторна квартира
Забезпечимо сім’ю (дитина та один дорослий) кімнатою в амбулаторній квартирі, поки дитина лікуватиметься у Києві або Львові (за наявності вільних місць у квартирі та дозволу лікарів).

Підтримка дитини
Привітаємо дитину з днем народження, за можливості зробимо подарунок на день народження дитини або виконаємо її/його мрію (за замовленням).

 

Перелік необхідних документів для отримання допомоги фонду шукайте в нашій пам’ятці.

Якщо ви вже є підопічним фонду «Таблеточки» та закінчили основне/підтримувальне лікування, але вам потрібна допомога, ознайомтеся, будь ласка, з нашою пам’яткою «Допомога фонду після завершення лікування».

 

Важливо знати

  • Команда «Таблеточок» сформувала перелік видів допомоги з урахуванням рекомендацій лікарів-експертів, а також кількарічного досвіду своєї роботи. Проте ми завжди готові розглянути прохання дітей та їхніх родин про іншу допомогу.
  • Наша команда намагається якомога швидше надавати потрібну допомогу. Але терміни залежать від фінансових можливостей фонду та інших факторів (наприклад, наявності медикаментів на складі постачальників), тому іноді на допомогу доводиться трохи зачекати. Ми робимо все можливе, щоб скоротити період очікування.
  • Фонд не отримує дотації від держави та надає допомогу на благодійні внески і гранти. Обсяг допомоги, який ми можемо запропонувати сім’ям, безпосередньо залежить від підтримки благодійників.

Як ми можемо допомогти

Лікування та підтримка родин за кордоном

Допомагаємо сім'ям з евакуацією, перебуванням за кордоном, перекладом медичних документів.

Детальніше
Психологічна допомога

Професійна психологічна підтримка додає сім'ям сил для складного лікування.

Детальніше
Психосоціальна реабілітація

Допоможемо адаптуватися до звичайного життя після завершення лікування.

Детальніше
Паліативна допомога

Кожен день, тиждень або рік життя вашої дитини має значення. Для неї, для вас і для нас.

Детальніше
Контакти інших фондів

Контакти інших благодійних фондів, куди ви можете звернутися.

Детальніше