fbpx

Допомога хворим дітям

Перелік того, що потрібно дитині, яка захворіла на рак, дуже великий і різноманітний. Діти можуть потребувати дорогих ліків, зокрема незареєстрованих в Україні, багато складних аналізів і обстежень, медичних процедур, імплантів, протезів, ендопротезів. Часто родинам потрібно проживання на амбулаторній квартирі на час лікування.

Ось приблизний, але не вичерпний перелік медикаментів і послуг, які надає фонд «Таблеточки» для лікування дітей, хворих на рак.

Ліки
Надамо протипухлинні, протигрибкові, антибактеріальні, протиблювотні та інші медикаменти за наявності рецепта лікаря. Наші волонтери допоможуть купити за кордоном ліки, які не зареєстровані в Україні.

Обстеження
Допоможемо в оплаті необхідних аналізів і обстежень в Україні за призначенням лікаря та за умови неможливості пройти такі обстеження безкоштовно (про лікування дітей за кордоном читайте в розділі «Лікування за кордоном»).

Протези, імпланти
Допоможемо в оплаті протезів, ендопротезів, імплантів, необхідність встановлення яких викликана лікуванням онкологічної хвороби.

Амбулаторна квартира
Забезпечимо іногородню родину кімнатою в амбулаторній квартирі, поки дитина лікуватиметься в Центрі онкогематології та ТКМ “Охматдиту” (за наявності вільних місць у квартирі та дозволу лікарів).

Підтримка дітей
Привітаємо дитину з днем народження, зробимо подарунок на замовлення дитини або виконаємо її/його мрію. Організуємо навчання дистанційно або в лікарні.

Перелік необхідних документів для отримання допомоги фонду тут.

Якщо ви вже є підопічним фонду “Таблеточки” та закінчили основне/підтримувальне лікування, але вам потрібна допомога, ознайомтеся, будь ласка, з нашою пам’яткою: “Допомога фонду після завершення лікування”.

Важливо знати

  • Команда «Таблеточок» сформувала перелік видів допомоги з урахуванням рекомендацій лікарів-експертів, а також кількарічного досвіду своєї роботи. Проте ми завжди готові розглянути прохання дітей та їхніх родин про іншу допомогу.
  • Наша команда намагається якомога швидше надавати потрібну допомогу. Але терміни залежать від фінансових можливостей фонду та інших факторів (наприклад, наявності медикаментів на складі постачальників), тому іноді на допомогу доводиться трохи зачекати. Ми робимо все можливе, щоб скоротити період очікування.
  • Фонд не отримує дотації від держави та існує на благодійні внески. Обсяг допомоги, який ми можемо запропонувати сім’ям, безпосередньо залежить від підтримки благодійників.

Як ми можемо допомогти

Лікування за кордоном

Деякі види лікування і обстежень недоступні в Україні. Ми допоможемо з цим.

Детальніше
Психологічна допомога

Правильний психологічний настрій допомагає пацієнтам проходити лікування.

Детальніше
Паліативна допомога

Кожен день, тиждень або рік життя вашої дитини має значення. Для неї, для вас і для нас.

Детальніше
Інформаційна допомога

Контакти інших благодійних фондів, куди ви можете звернутися.

Детальніше