fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Нашою метою є допомогти сім’ям прожити найважчий час у їхньому житті – смерть дитини та навчитися жити після втрати.

Ми пропонуємо індивідуальний супровід психологів, що спеціалізуються на темі горювання і втрати.

Коли минає не менше 4 місяців з дня втрати, є можливість доєднатися до груп підтримки в горюванні.

Групи підтримки в горюванні проводяться для родин, що втратили дитину через онкологічне, гематологічне, онкогематологічне захворювання, незалежно від терміну давності смерті дитини.

Цикл роботи груп підтримки складається з 12 зустрічей, з періодичністю між зустрічами близько двох місяців. Зустрічі груп відбуваються в Києві або Львові.

Для сімей, що не мають можливості приїжджати на групи або проживають за кордоном, є можливість приймати участь в групі, що має онлайн-формат.

Ведучими групи є два психологи, що мають підготовку у темі втрати і горювання. 

Ми заохочуємо спільне відвідування групи всією родиною, включаючи обох батьків, братів/сестер та у деяких випадках і інших близьких родичів. 

Після закінчення циклу роботи групи всі учасники можуть доєднатись до виїзної зустрічі в Карпатах.

Як ми можемо допомогти

Допомога після лікування

Допомагаємо з контрольними обстеженнями, підтримуючою терапією, реабілітацією та надаємо психосоціальну підтримку дітям та їх родинам після завершення лікування.

Детальніше
Допомога під час лікування в Україні

Допомагаємо з обстеженнями, ліками, проживанням та надаємо психоемоційну підтримку дітям та членам їх родини під час лікування.

Детальніше
Лікування та підтримка родин за кордоном

Допомагаємо сім’ям з евакуацією, перебуванням за кордоном, перекладом медичних документів. Надаємо психологічний супровід родинам.

Детальніше
Паліативна допомога

Допомагаємо з ліками, виробами медичного призначення, діагноситичними процедрами, виконуємо мріі та надаємо психологічну підтримку родинам, у яких є дитина з онко в паліативному (невиліковному) стані.

Детальніше
Допомога родинам у втраті та горюванні

Організовуємо групи підтримки для родин у горюванні, незалежно від терміну давності втрати дитини та можливість індивідуального супроводу родини психологом у пережиті втрати.

Детальніше
Контакти інших фондів

Контакти інших благодійних фондів, куди ви можете звернутися.

Детальніше