fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У день виписки дитини з лікарні режим збентеження та тривожності в сім’ї не вимикається. Хвороба відступає, але її психологічні і соціальні наслідки можуть тривати роками, фізичні наслідки, до яких треба адаптуватися, можуть залишитися назавжди.

Психосоціальна підтримка дитини і родини

Малюки адаптуються до життя поза лікарнею доволі швидко. Важче підліткам і батькам. Наша програма психосоціальної реабілітації допомагає сім’ям, насамперед дітям, які знаходяться у ремісії, братам та сестрам дітей, які проходять/проходили тривале лікування від раку, позбутися страхів і повернутися в соціум.

  • Ми запрошуємо відвідати Сімейні реабілітаційні кемпи, які організовуємо для родин з усіх куточків України. Наша мета – об’єднати, дати можливість перезавантажитися та переоцінити отриманий досвід, краще розуміти потреби один одного та просто відпочити душею та тілом;
  • Влаштовуємо підліткові клуби «Бочка лимонаду» офлайн у Києві та Львові, а також онлайн, де допомагаємо дітям адаптуватися і соціалізуватися після тривалого лікування.Читайте більше про клуб «Бочка лимонаду» та про важливість соціалізації для підлітків, які пережили хворобу.
  • Ми організовуємо онлайн та офлайн Групові активності для дітей та підлітків, а також Сімейні тімбілдінги для всієї родини. Це заходи, які мають терапевтичну мету та спрямовані на налагодження взаєморозуміння в родині та соціумі;
  • За запитом надаємо індивідуальну психологічну підтримку дітям, які проходили лікування, їхнім братам і сестрам або батькам (опікунам);
  • Надаємо консультативну та інформаційну підтримку родинам щодо питань адаптації до життя після хвороби.

Ознайомтеся з порадником для родин «Ви повернулися з дитиною з лікування додому – як адаптуватися до звичайного життя»

Стежте за новинами програми в viber-каналі «Tabletochki з батьками» та батьківській групі у Facebook.

 

Амбулаторне проживання

Забезпечуємо сім’ю (дитина та один дорослий) кімнатою в амбулаторній квартирі під час контрольного візиту до НДСЛ «Охматдит» у Києві та ЗУСДМЦ у Львові.
Розміщення можливе:

  • за наявності вільних кімнат у квартирах;
  • за відсутності можливості розмістити сім’ю у родинному домі «Дача» (проєкт Благодійного фонду «Запорука»).

Допомога медичного характеру

  • Протягом одного року після закінчення підтримуючої терапії або проведення трансплантації кісткового мозку ми купуємо необхідні медикаменти на суму, що не перевищує 15 000 грн на рік. Детальніше можна дізнатися в буклеті «Допомога фонду після завершення лікування». Ви також можете отримати консультацію наших координаторів, звернувшись за отриманням допомоги на нашому сайті;
  • У разі необхідності допоможемо з оплатою слухового апарату, окулярів, операції на суглобі, протеза/ ендопротеза/імпланта. Такі звернення ми розглядаємо індивідуально.

Перегляньте перелік необхідних документів для отримання допомоги фонду та залиште заявку, у разі необхідності.

Як ми можемо допомогти

Допомога після лікування

Допомагаємо з контрольними обстеженнями, підтримуючою терапією, реабілітацією та надаємо психосоціальну підтримку дітям та їх родинам після завершення лікування.

Детальніше
Допомога під час лікування в Україні

Допомагаємо з обстеженнями, ліками, проживанням та надаємо психоемоційну підтримку дітям та членам їх родини під час лікування.

Детальніше
Лікування та підтримка родин за кордоном

Допомагаємо сім’ям з евакуацією, перебуванням за кордоном, перекладом медичних документів. Надаємо психологічний супровід родинам.

Детальніше
Паліативна допомога

Допомагаємо з ліками, виробами медичного призначення, діагноситичними процедрами, виконуємо мріі та надаємо психологічну підтримку родинам, у яких є дитина з онко в паліативному (невиліковному) стані.

Детальніше
Допомога родинам у втраті та горюванні

Організовуємо групи підтримки для родин у горюванні, незалежно від терміну давності втрати дитини та можливість індивідуального супроводу родини психологом у пережиті втрати.

Детальніше
Контакти інших фондів

Контакти інших благодійних фондів, куди ви можете звернутися.

Детальніше