fbpx
Ми в «Таблеточках» завжди шукаємо способи покращити досвід допомоги онкохворим дітям. У зв’язку з цим 16 січня 2023 року ми оновили Політику приватності, а саме додали інформацію про збір даних через сайти партнерів (розділи 2 і 5). Ознайомитися з оновленою версією Політики можна тут. x

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Паліативна допомога

У 2015 році ми розпочали програму підтримки паліативних пацієнтів. Кожна з підопічних сімей є особливою та унікальною для команди фонду. Ми намагаємося підібрати такі види допомоги, що враховуватимуть усі можливі нюанси та індивідуальні особливості наших підопічних.

Види нашої допомоги:

Консультації лікарів. Наші лікарі-консультанти завжди готові налагодити контроль болю та інших симптомів, допомогти сформувати правильний режим харчування та проконсультувати з інших питань.

Консультації психологів. Наші психологи готові підтримати як хвору дитину, так і її батьків, братів, сестер. Ми допомагаємо всій родині в цей складний період і залишаємося поруч після можливої втрати.

Каністерапія. Заняття зі спеціально навченим собакою, що надають емоційну і психологічну підтримку дітям та сім’ям, допомагають перемкнути увагу на позитивні емоції. Доступно лише для дітей у Києві та Київській області.

Реабілітація (за призначенням лікаря).

Перевезення таксі до/з лікарні (по всій Україні).

Послуги няні-доглядальниці.

Надання матеріальної допомоги:

– Забезпечення ліками;

– Забезпечення витратними матеріалами: трахеостоми та гастростоми, засоби догляду за ними; зонди; шприці та перев’язувальні матеріали; витратні матеріали для медичного обладнання, засоби для обробки ротової порожнини, для догляду за шкірою та особистої гігієни; засоби по догляду за пролежнями; підгузки, одноразові пелюшки, вологі серветки;

– Спеціалізоване харчування (за призначенням лікаря-нутріціолога);

– Технічне обладнання (надається у тимчасове користування): функціональне ліжко, матрац для запобігання пролежням, ортопедична подушка тощо;

– Медичне обладнання (надається у тимчасове користування за призначенням лікаря): аспіратор, кисневий концентратор, пульсоксиметр, небулайзер, тонометр, лінеомат;

– Оплата медичних послуг (за наявності підтверждення лікаря): медичне транспортування, додаткові аналізи, додаткові обстеження (зокрема МРТ, КТ).

Здійснення мрії

Ми зробимо все можливе, щоб принести дитині радість, дати їй змогу розвиватися в тій мірі, наскільки це дозволяє її фізичний стан, і повноцінно жити, незважаючи на хворобу.

Одноразова матеріальна допомога на ритуальні послуги.

Групи психологічної підтримки у горюванні після втрати дитини.

 

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Команда «Таблеточок» сформувала перелік видів допомоги з урахуванням рекомендацій лікарів-експертів, а також кількарічного досвіду своєї роботи. Проте ми завжди готові розглянути прохання дітей і їхніх родин про іншу допомогу.

Фонд купує медикаменти, витратні матеріали, обладнання або оплачує послуги після підтвердження потреби лікарем або медичним консультантом фонду.

Передача медичного обладнання та технічних засобів у тимчасове користування сім’ї закріплюється актом прийому-передачі між фондом і родиною.

Координатори паліативної програми роблять все можливе, аби якомога швидше надавати потрібну допомогу. Але терміни залежать від фінансових можливостей фонду та інших факторів (наприклад, наявності медикаментів на складі постачальників), тому іноді на допомогу доводиться трохи зачекати. Ми робимо все можливе, щоб скоротити період очікування.

Фонд не отримує дотації від держави та існує на благодійні внески. Обсяг допомоги, який ми можемо запропонувати сім’ям, безпосередньо залежить від благодійних внесків.

Існує всього кілька видів допомоги, які ми не можемо надати паліативному пацієнтові:
– нетрадиційне лікування,
– паліативне лікування за кордоном.

Повну інформіцію про паліативну допомогу, яку надає фонд, ви можете переглянути тут.

Важлива інформація про знеболювання тут.

Кожного року фонд організовує «День пам’яті». У цей день ми разом із батьками, волонтерами та друзями фонду згадуємо наших дітей, можемо побути поруч, поділитися своїм досвідом і тримати одне одного за руки. Якщо ви хочете приїхати до нас на День пам’яті, зателефонуйте, будь ласка, координатору фонду:
+38 (050) 210 70 02.

Пам’ятайте – ми поруч!

Як ми можемо допомогти

Допомога хворим дітям

Допомагаємо з обстеженнями, діагностикою, пошуком і придбанням ліків, лікуванням в Україні.

Детальніше
Лікування за кордоном

Деякі види обстежень і лікування недоступні в Україні. Ми допоможемо з цим.

Детальніше
Психологічна допомога

Правильний психологічний настрій допомагає сім'ї подолати період лікування.

Детальніше
Психосоціальна реабілітація

Допоможемо адаптуватися до звичайного життя після завершення лікування.

Детальніше
Контакти інших фондів

Контакти інших благодійних фондів, куди ви можете звернутися.

Детальніше