fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У 2015 році ми розпочали програму підтримки паліативних пацієнтів. Кожна підопічна сім’я є особливою та унікальною для команди фонду. Ми намагаємося підібрати такі види допомоги, що враховуватимуть усі можливі нюанси та індивідуальні особливості наших підопічних.

Види нашої допомоги:

Консультації лікарів. Наші лікарі-консультанти завжди готові налагодити контроль болю та інших симптомів, допомогти сформувати правильний режим харчування та проконсультувати з інших питань.

Консультації психологів. Наші психологи готові підтримати як хвору дитину, так і її батьків, братів, сестер. Ми допомагаємо всій родині в цей складний період і залишаємося поруч після можливої втрати.

Каністерапія. Заняття зі спеціально навченим собакою, що надають емоційну і психологічну підтримку дітям та сім’ям, допомагають перемкнути увагу на позитивні емоції (доступні у Києві та Київській області).

Реабілітація (за призначенням лікаря).

Перевезення таксі до/з лікарні (по всій Україні).

Послуги няні-доглядальниці.

Надання матеріальної допомоги:

– Забезпечення ліками;

– Забезпечення витратними матеріалами: трахеостоми та гастростоми, засоби догляду за ними; зонди; шприци та перев’язувальні матеріали; витратні матеріали для медичного обладнання, засоби для обробки ротової порожнини, догляду за шкірою та особистої гігієни; засоби по догляду за пролежнями; підгузки, одноразові пелюшки, вологі серветки;

– Спеціалізоване харчування (за призначенням лікаря-нутріціолога);

– Технічне обладнання (надається у тимчасове користування): функціональне ліжко, матрац для запобігання пролежням, ортопедична подушка тощо;

– Медичне обладнання (надається у тимчасове користування за призначенням лікаря): аспіратор, кисневий концентратор, пульсоксиметр, небулайзер, тонометр, лінеомат;

– Оплата медичних послуг (за наявності підтверждення лікаря): медичне транспортування, додаткові аналізи, додаткові обстеження (зокрема МРТ, КТ).

Здійснення мрії. Ми зробимо все можливе, щоб принести дитині радість, дати їй змогу розвиватися, наскільки дозволяє її фізичний стан, і повноцінно жити, незважаючи на хворобу.

Час разом – організація відпочинку. Мета цього проєкту є створення умов для позитивного, якісного досвіду перебування родини та близьких людей разом з дитиною поза лікуванням та доглядом (спільні поїздки, екскурсії, фотосесії).

Сімейні кемпи для родин. Відпочинок для сімей, направлений на розвантаження та психоемоційну підтримку родин під час перебування дитини в паліативному статусі.

Одноразова матеріальна допомога на ритуальні послуги.

Виготовлення пам’ятних речей для родини після втрати дитини.

 

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Команда «Таблеточок» сформувала перелік видів допомоги з урахуванням рекомендацій лікарів-експертів, а також багаторічного досвіду своєї роботи. Проте ми завжди готові розглянути прохання дітей і їхніх родин про іншу допомогу.

Фонд купує медикаменти, витратні матеріали, обладнання або оплачує послуги після підтвердження потреби лікарем або медичним консультантом фонду.

Передача медичного обладнання та технічних засобів у тимчасове користування сім’ї закріплюється актом прийому-передачі між фондом і родиною.

Координатори паліативної програми роблять все можливе, аби якомога швидше надавати потрібну допомогу. Але терміни залежать від фінансових можливостей фонду та інших факторів (наприклад, наявності медикаментів на складі постачальників), тому іноді на допомогу доводиться трохи зачекати. Ми робимо все можливе, щоб скоротити період очікування.

Фонд не отримує дотації від держави та існує на благодійні внески та гранти. Обсяг допомоги, який ми можемо запропонувати сім’ям, безпосередньо залежить від благодійних внесків.

Види допомоги, які ми не організовуємо і не оплачуємо:
– нетрадиційне лікування,
– паліативне лікування за кордоном.

Повну інформіцію про паліативну допомогу, яку надає фонд, ви можете переглянути тут.

Важлива інформація про знеболення тут.

Кожного року фонд організовує «День пам’яті». У цей день ми разом із батьками, волонтерами та друзями фонду згадуємо наших дітей, можемо побути поруч, поділитися своїм досвідом і потримати одне одного за руки. Якщо ви хочете приїхати до нас на День пам’яті, зателефонуйте, будь ласка, координатору фонду:
+38 (050) 210 70 02.

Пам’ятайте – ми поруч!

Як ми можемо допомогти

Допомога після лікування

Допомагаємо з контрольними обстеженнями, підтримуючою терапією, реабілітацією та надаємо психосоціальну підтримку дітям та їх родинам після завершення лікування.

Детальніше
Допомога під час лікування в Україні

Допомагаємо з обстеженнями, ліками, проживанням та надаємо психоемоційну підтримку дітям та членам їх родини під час лікування.

Детальніше
Лікування та підтримка родин за кордоном

Допомагаємо сім’ям з евакуацією, перебуванням за кордоном, перекладом медичних документів. Надаємо психологічний супровід родинам.

Детальніше
Паліативна допомога

Допомагаємо з ліками, виробами медичного призначення, діагноситичними процедрами, виконуємо мріі та надаємо психологічну підтримку родинам, у яких є дитина з онко в паліативному (невиліковному) стані.

Детальніше
Допомога родинам у втраті та горюванні

Організовуємо групи підтримки для родин у горюванні, незалежно від терміну давності втрати дитини та можливість індивідуального супроводу родини психологом у пережиті втрати.

Детальніше
Контакти інших фондів

Контакти інших благодійних фондів, куди ви можете звернутися.

Детальніше