fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Історія Кірюши

ДІАГНОЗ — Гостра лімфобластна лейкемія, другий рецидив

 

Друзі, у нас новий підопічний програми закордонного лікуванння. Шестирічний Кирило Григорів з Борисполя, або Кірюша, як називає його мама. І родині дуже потрібна наша з вами допомога.

 

Кірюша непосидючий, схожий на горобчика і більш за все на світі любить метро. Кірюша мріє одного дня покататися в київській підземці в кабіні машиніста. А ще до Кірюши вдруге повернувся рак. І тепер життя горобчика залежить від того, чи встигнуть батьки знайти майже 134 тисячі євро на лікування.

Кірюша хворіє з 2015 року. Захворів, довго лікувався, переміг, потім рецидив і знову замість дитинства лікарняні стіни — цю історію можна розповісти про багатьох наших підопічних. Але у Кірюши все набагато складніше.

По-перше, це вже другий рецидив. Щоб одужати, потрібно терміново «перезапустити» кістковий мозок донорськими стовбуровими клітинами. Батьки і молодший братик не підійшли як донори, тому треба летіти на неродинну трансплантацію до Польщі. Ліки стримують хворобу до трансплантації, та надовго їх не вистачить. І з кожним блоком хіміотерапії все більше ускладнень для організму і менше шансів на успішність лікування.

По-друге, в бюджеті закінчилися гроші на закордонне лікування. Рахунок клініки держава зможе оплатити тільки у 2020 році. У Кірюши стільки часу просто немає.

На свій шостий день народження Кірюша отримав від хрещених батьків конверт з грошима на іграшки. Замість іграшок він віддав конверт мамі, щоб відклала йому на лікування.

Коли тобі шість, важко зрозуміти, чому в дорослому світі для дітей не вистачає грошей. Але дуже хочеться жити.

Давайте допоможемо горобчику полетіти за перемогою.

 

Фото: Тетяна Бондаренко

 

__________
Збір закритий 16.12.2019. Благодійники зібрали для Кирила 456 516 гривень. Дякуємо!
Коли хвороба виявилася сильнішою, Кірюша став підопічним паліативної програми фонду. Зібрані гроші ми витратимо на допомогу для інших підопічних.

Важливо: всі підопічні, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але рахунки клінік, які оплачує МОЗ, не включають авіаквитки, проживання, харчування. В окремих випадках сім’ям потрібна допомога з оплатою типування крові і пошуку донора, щоб дитина швидше полетіла на трансплантацію, або з оплатою додаткових рахунків за лікування (наприклад, коли виникають ускладнення і дитині призначають лікування, не включене в основний рахунок за трансплантацію). А інколи в державному бюджеті не вистачає коштів на всіх, кому потрібне закордонне лікування. Тому адресний збір ми відкриваємо на кожну дитину.

__________

Пам’ятаємо

УСІ ДІТИ