fbpx

Історія Кірюши

ДІАГНОЗ — Гостра лімфобластна лейкемія, другий рецидив

 

Друзі, у нас новий підопічний програми закордонного лікуванння. Шестирічний Кирило Григорів з Борисполя, або Кірюша, як називає його мама. І родині дуже потрібна наша з вами допомога.

 

Кірюша непосидючий, схожий на горобчика і більш за все на світі любить метро. Кірюша мріє одного дня покататися в київській підземці в кабіні машиніста. А ще до Кірюши вдруге повернувся рак. І тепер життя горобчика залежить від того, чи встигнуть батьки знайти майже 134 тисячі євро на лікування.

Кірюша хворіє з 2015 року. Захворів, довго лікувався, переміг, потім рецидив і знову замість дитинства лікарняні стіни — цю історію можна розповісти про багатьох наших підопічних. Але у Кірюши все набагато складніше.

По-перше, це вже другий рецидив. Щоб одужати, потрібно терміново «перезапустити» кістковий мозок донорськими стовбуровими клітинами. Батьки і молодший братик не підійшли як донори, тому треба летіти на неродинну трансплантацію до Польщі. Ліки стримують хворобу до трансплантації, та надовго їх не вистачить. І з кожним блоком хіміотерапії все більше ускладнень для організму і менше шансів на успішність лікування.

По-друге, в бюджеті закінчилися гроші на закордонне лікування. Рахунок клініки держава зможе оплатити тільки у 2020 році. У Кірюши стільки часу просто немає.

На свій шостий день народження Кірюша отримав від хрещених батьків конверт з грошима на іграшки. Замість іграшок він віддав конверт мамі, щоб відклала йому на лікування.

Коли тобі шість, важко зрозуміти, чому в дорослому світі для дітей не вистачає грошей. Але дуже хочеться жити.

Давайте допоможемо горобчику полетіти за перемогою.

 

Фото: Тетяна Бондаренко

 

__________
Збір закритий 16.12.2019. Благодійники зібрали для Кирила 456 516 гривень. Дякуємо!
Кирило залишається на лікуванні в Україні. Зібрані кошти ми витратимо на допомогу Кирилу або іншим підопічним фонду.

Важливо: всі підопічні, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але рахунки клінік, які оплачує МОЗ, не включають авіаквитки, проживання, харчування. В окремих випадках сім’ям потрібна допомога з оплатою типування крові і пошуку донора, щоб дитина швидше полетіла на трансплантацію, або з оплатою додаткових рахунків за лікування (наприклад, коли виникають ускладнення і дитині призначають лікування, не включене в основний рахунок за трансплантацію). А інколи в державному бюджеті не вистачає коштів на всіх, кому потрібне закордонне лікування. Тому адресний збір ми відкриваємо на кожну дитину.

__________

Дякуємо за допомогу

УСІ ДІТИ