fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Історія Аліни

ДІАГНОЗ — Ретинобластома

 

Це Аліна Подущак з Бучі. Їй 1 рік і 7 місяців. У Аліни одностороння ретинобластома – рак сітківки ока. Швейцарські лікарі в клініці Лозанни лікують Аліну і намагаються зберегти їй не лише життя і здоров’я, але і око. Цей шанс у вигляді трьох курсів хіміотерапії коштує 20 тис. швейцарських франків, або 535 тис. грн. І ми всі разом можемо допомогти дівчинці одужати.

 

Хвороба Аліни виявила себе три місяці тому – батьки побачили, що при штучному освітленні одне око Аліни неприродньо відсвічує. Офтальмолог у приватній лікарні одразу запідозрив ретинобластому, бо саме так це захворювання проявляється у маленьких дітей.

В Охматдиті діагноз підтвердили, але в якості лікування змогли запропонувати лише видалення ока.

В Україні поки не проводять інтраартеріальне введення препарату. Це метод хіміотерапії, коли протипухлинні ліки вводять в основну артерію, яка постачає кров до ока. Так можна підвести ліки до осередку ретинобластоми і так можна спробувати зберегти око пацієнту.

В надії зберегти здоров’я доньки батьки Аліни звернулись до клініки Jules-Gonin Eye Hospital в Лозанні, а саме – до професора Франсіса Мун’є, найкращого фахівця в Європі в цій сфері. Доктор вирішив, що видаляти око зараз не варто, і спочатку можна спробувати зберегти його, провівши декілька курсів інтраартеріального введення цитостатика Мелфалан.

Після другого курсу хіміотерапії пухлина в оці Аліни зменшилась вдвічі, і шанси відбити дівчинку у інвалідності значно зросли. Попереду новий курс хіміотерапії, і щоб його провести, потрібно доплатити клініці 20 тис. швейцарських франків (батьки вже зібрали і оплатили 40 тис. франків).

Всі процедури, включаючи хіміотерапію, Аліні проводять під наркозом. А тому дитинка максимально огороджена від страху й болю під час лікування. Ми же з вами можемо огородити її від хвороби.

 

__________

Збір закритий 12.10.2018. Благодійники фонду зібрали для Аліни 273 059 грн. Дякуємо!

Аліна завершила основне лікування, його оплатили батьки. Зараз дівчинка в Україні, але їй потрібні контрольні візити до Лозанни кожні 3-4 місяці. Вартість одного візиту – близько 2 500 євро. Ми будемо допомагати родині з оплатою цих візитів за рахунок зібраних коштів.

__________

Дякуємо за допомогу

УСІ ДІТИ