fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
17 Жовтня 2019

«Таблеточкам» 8 років!

8 років ви допомагаєте онкохворим дітям. І сьогоднішній день народження — насправді ваше свято.

Все почалося з кількох упаковок ліків, які ви купили для онкохворих дітей з «Охматдиту». Сьогодні ваша допомога — не тільки ліки для Маши, Лізи чи Артема. Ви змінюєте життя сотень сімей і всю сферу дитячої онкології.

Завдяки вам:

– в лікарнях з’являється сучасне обладнання та інструменти

– лікарі і медсестри навчаються у кращих медиків світу

– більше сучасних методів лікування дітей стають доступними в Україні

– психологи поруч з сім’ями

– діти, яких неможливо вилікувати, живуть без болю і в комфорті

 

А ще держава стала купувати більше ліків для онкохворих дітей, запрацювала смс-благодійність, реанімації відкрилися для відвідувачів. Без вашої підтримки це було б неможливим.

Ми дякуємо кожному з вас за ваше надійне плече: благодійникам, партнерам, волонтерам, лікарям, медсестрам, родинам дітей.

За 8 років більше 4 000 дітей отримали адресну допомогу на 200 мільйонів гривень. Ще більшій кількості дітей ми з вами допомогли завдяки системним змінам.

На фото — Давид, який переміг рак завдяки вам. Зараз він здорова дворічна дитина і разом з батьками нещодавно приїжджав на Свято Переможців.

Але наша мета — щоб кожна онкохвора дитина в Україні одужувала. І ми не зупинимося, поки цього не станеться. Віримо, що ви будете поруч!

Читайте також

Події / 18 Вересня 2019

Свято Переможців 2019

Детальніше
Новини / 6 Червня 2019

Передавайте милі МАУ на допомогу дітям

Детальніше
Новини / 13 Лютого 2019

Юридична компанія Asters посилює підтримку фонду

Детальніше
ВСІ НОВИНИ