fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Ксюша Маркова з Миколаєва вимовляє поки що три слова: мама, тато і бабай. Бабай це хвороба, яку виявили у дівчинки цієї весни.

У маленької Ксенії мієлодиспластичний синдром простіше кажучи, дефіцит здорових клітин крові. Це захворювання називають «передраковим» і лікують пересадкою стовбурових клітин кісткового мозку.

Зазвичай на цей синдром хворіють літні люди. Ксюші три роки. Вона рідкісний випадок.

Обидва старші брати хотіли бути донорами для сестрички, але не підійшли. Тому неродинну пересадку їй можуть зробити в Польщі за 133 927 євро. Ще 5 500 євро треба якнайшвидше заплатити за типування крові й пошук донора. Що швидше знайдуть донора і проведуть пересадку, то більше у Ксюші шансів одужати. Якщо зволікати, синдром перейде у рак.

Поки гроші не зібрані, Ксеня нудиться в лікарні. Там не можна шуміти й бігати, а це дається Ксюші непросто. Вона дівчинка непосидюча. Ну а як інакше, якщо у тебе двоє старших братів?

Розважають у лікарні тільки улюблені плюшеві іграшки коала й корова. Без них Ксеня не виходить з палати, не засинає в лікарняному ліжку, вони поруч з нею, коли мама бігає додому до тата і братів.

Разом з вами ми можемо зробити так, щоб Ксюша швидше повернулася до своєї родини, знову пішла в садочок, побачила справжню корову і справжню коалу, і ще багато-багато чого іншого.

Робіть благодійний внесок і допомагайте Ксюші та іншим підопічним фонду перемогти хворобу.

Фото: Олександр Сайковський

Збір закритий 31.01.2020. Благодійники зібрали для Ксенії 262 697 грн. Дякуємо!

Трансплантацію Ксенії оплачує МОЗ. Зібрані кошти ми витратимо на допомогу дівчинці під час лікування або на потреби інших підопічних фонду.

Дякуємо за допомогу

6 місяців

Коля Корабельський

Зараз Коля перебуває в Італії на лікуванні, попри закриті кордони нам разом вдалося це зробити.

Детальніше
6 років

Кирило Григорів

Рак виявився сильнішим. Кірюша помер в Україні 14 березня 2020 року.

Детальніше
УСІ ДІТИ