fbpx

Історія Ксенії

ДІАГНОЗ — Мієлодиспластичний синдром

 

Ксюша Маркова з Миколаєва вимовляє поки що три слова: мама, тато і бабай. Бабай — це хвороба, яку виявили у дівчинки цієї весни.

У маленької Ксенії мієлодиспластичний синдром — простіше кажучи, дефіцит здорових клітин крові. Це захворювання називають «передраковим» і лікують пересадкою стовбурових клітин кісткового мозку.

Зазвичай на цей синдром хворіють літні люди. Ксюші три роки. Вона — рідкісний випадок.

Обидва старші брати хотіли бути донорами для сестрички, але не підійшли. Тому неродинну пересадку їй можуть зробити в Польщі за 133 927 євро. Ще 5 500 євро треба якнайшвидше заплатити за типування крові й пошук донора. Що швидше знайдуть донора і проведуть пересадку, то більше у Ксюші шансів одужати. Якщо зволікати, синдром перейде у рак.

Поки гроші не зібрані, Ксеня нудиться в лікарні. Там не можна шуміти й бігати, а це дається Ксюші непросто. Вона — дівчинка непосидюча. Ну а як інакше, якщо у тебе двоє старших братів?

Розважають у лікарні тільки улюблені плюшеві іграшки — коала й корова. Без них Ксеня не виходить з палати, не засинає в лікарняному ліжку, вони поруч з нею, коли мама бігає додому до тата і братів.

Разом з вами ми можемо зробити так, щоб Ксюша швидше повернулася до своєї родини, знову пішла в садочок, побачила справжню корову і справжню коалу, і ще багато-багато чого іншого.

Робіть благодійний внесок і допомагайте Ксюші та іншим підопічним фонду перемогти хворобу.

 

Фото: Олександр Сайковський
__________

Важливо: всі підопічні, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але рахунки клінік, які оплачує МОЗ, не включають авіаквитки, проживання, харчування. В окремих випадках сім’ям потрібна допомога з оплатою типування крові і пошуку донора, щоб дитина швидше полетіла на трансплантацію, або з оплатою додаткових рахунків за лікування (наприклад, коли виникають ускладнення і дитині призначають лікування, не включене в основний рахунок за трансплантацію). А інколи в державному бюджеті не вистачає коштів на всіх, кому потрібне закордонне лікування. Тому адресний збір ми відкриваємо на кожну дитину.

__________

Потрібна допомога

Далі буду обіймати маму
6 місяців

Коля Корабельський

  • ЗІБРАНО 334 337 ₴
  • ЗАЛИШИЛОСЬ 334 337 ₴

У Колі первинний імунодефіцит. Малюку потрібна трансплантація стовбурових клітин від неродинного донора. Її проведуть у Вероні.

Детальніше ДОПОМОГТИ
Далі буду обіймати маму
6 років

Кирило Григорів

  • ЗІБРАНО 456 516 ₴
  • ЗАЛИШИЛОСЬ 456 516 ₴

Кирило залишається на лікуванні в Україні.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ